سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۲:۳۷ ب.ظ چاپ مطلب

آوازخوانی علی رستمیان در سومین شب آواز ایرانی

ali-rostamian

در سومین نشست ماهانه شب آواز ایرانی، علی رستمیان خواننده پیشکسوت ایرانی به اجرای آواز می‌پردازد.

در سومین نشست ماهانه شب آواز ایرانی، علی رستمیان خواننده پیشکسوت ایرانی به اجرای آواز می‌پردازد.

سوره سینما – در این برنامه صدای این خواننده را پسرش محمدرضا رستمیان با ساز سنتور و دخترش آوا رستمیان با کمانچه همراهی خواهند کرد همچنین رامین علیپور نوازنده تنبک این گروه خواهد بود.

سومین شب آواز ایرانی شنبه ۳۱ مردادماه با حضور اساتید، هنرجویان و علاقه‌مندان آواز و موسیقی ایرانی از ساعت ۱۸ در سالن سوره حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود.

در این نشست ماهانه که با هدف تجلیل از پیشکسوتان و کشف و معرفی چهره‌های جدید شکل گرفته است؛ هنرمندان دیگری هم به اجرای آواز و ساز خواهند پرداخت. همچنین برای سایر قسمت‌ها نیز برنامه‌های دیگری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری تدارک دیده شده است که اخبار تکمیلی در وب‌سایت مرکز موسیقی حوزه هنری به نشانی www.musicenter.ir به اطلاع عموم می‌رسد.

شب آواز ایرانی برنامه‌ای است ماهانه که به طور مرتب در آخرین شنبه هر ماه برگزار می‌شود. ورود به این نشست برای تمام علاقه‌مندان آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>