سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۱ ق.ظ چاپ مطلب

یک انتصاب تازه در جشنواره فیلم «محمد (ص) پیامبر صلح»

asadollahi

عباس اسداللهی به عنوان مشاور عالی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد (ص) پیامبر صلح» منصوب شد.

عباس اسداللهی به عنوان مشاور عالی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد (ص) پیامبر صلح» منصوب شد.

سوره سینما- طی حکمی از سوی محمدرضا حشمتی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عباس اسداللهی به سمت مشاور عالی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» در متن این حکم آمده است:‌ برادر ارجمند جناب آقای عباس اسداللهی، نظر به سوابق- دانش و صلاحیت، جنابعالی را به سمت مشاورعالی دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم محمد(ص) پیامبر صلح منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکا به خداوند متعال و در سایه مطالعه و تعامل با کارشناسان و مدیران فعالیت‌های هنری- فرهنگی و قرآنی و استفاده از تمام ظرفیت‌های محتوایی در ارائه برنامه‌های مفید و مؤثر در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم فرهنگی موفق باشید.

اسداللهی پیش از این سرپرست و عضو هیأت عامل موسسه رسانه‌های تصویری بوده است. نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «محمد(ص) پیامبر صلح» به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دبیری مهدی حقیقی دیماهسالجاری در برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>