سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ق.ظ چاپ مطلب

رسوایی اخلاقی سیاستمدار اسپانیایی در «عدالت برای جردی»/ روایت «حیات در رگ‌های سرد»

hayat-dar-raghaye-sard

شبکه مستند سیما در روز دوشنبه نهم شهریور «حیات در رگ‌های سرد» ، «اسپانیا از آسمان» و «عدالت برای جردی» را برای پخش در نظر گرفته است.

شبکه مستند سیما در روز دوشنبه نهم شهریور «حیات در رگ‌های سرد» ، «اسپانیا از آسمان» و «عدالت برای جردی» را برای پخش در نظر گرفته است.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، مستند ۶۰ دقیقه ای «حیات در رگ های سرد» درباره محیط زیست ایران از جمله جنگل های بلوط است که گونه های مختلف جانوری در آن زندگی می کنند. این برنامه بیشتر به افعی ها می پردازد و درباره انواع آن ها از جمله افعی شاخدار، افعی دم عنکوتی صحبت می کند.

نحوه جفت گیری، شکار کردن و سازگاری این موجودات با محیط زیست و نوع حرکاتشان و خطر انقراضشان در این مستند مورد توجه قرار می گیرد و مارگیری که در ایران زندگی می کند نیز در «حیات در رگ های سرد» معرفی می شود.این مستند ساعت ۱۸ روانه آنتن خواهد شد.

میراث فرهنگی، باستانی و طبیعت اسپانیا در یک مستند

«اسپانیا از آسمان» مستندی است که میراث فرهنگی، باستانی و طبیعت کشور اسپانیا را نمایش می دهد و در ۵۰ دقیقه برای پخش در ساعت ۲۲ در نظر گرفته شده است.

«عدالت برای جردی» نیز داستان نوجوان ۱۷ ساله ای است که زندگی اش تحت تأثیر سوء استفاده جنسی توسط یک سیاستمدار بلند پایه کشور اسپانیا قرار می گیرد و زندگی برای او به سختی می گذرد.

این مستند ۵۰ دقیقه ای آخرین اثری است که از شبکه مستند سیما در روز دوشنبه نهم شهریور و ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>