سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

بیانیه حوزه هنری در پی فاجعه خون‌بار منا

hozeh-honari

حوزه هنری انقلاب اسلامی، فاجعۀ جان باختن جمع کثیری از زائران بیت الله الحرام، به ویژه هموطنان عزیزمان را در سرزمین وحی تسلیت می‌گوید.

حوزه هنری انقلاب اسلامی، فاجعۀ جان باختن جمع کثیری از زائران بیت الله الحرام، به ویژه هموطنان عزیزمان را در سرزمین وحی به پیشگاه حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و نیز مقام معظم رهبری، خانواده های معظم حاجیان شهید و ملت غیور ایران اسلامی تسلیت می گوید.

سوره سینما – به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مشروح پیام حوزه هنری در پی واقعه ی «منا» به شرح زیر است:اِنا لله وَاِنا اِلَیهِ راجِعُون

واقعۀ خون بار و تأثر برانگیز منا و کشته شدن بیش از هزار مسلمان در سرزمین وحی، بار دیگر ماهیت شیطانی دولت آل سعود و خباثت وهابیت صهیونیستی را به تصویر کشید. این بار آل سعود در عید سعید قربان، حاجیان مسلمان را به قربانگاه جهل و بی کفایتی خود کشید و به مسمانان جهان ثابت کرد که آنقدر درگیر تغذیۀ تسلیحاتی و تبلیغاتی نیروهای تکفیری و داعش است که فرصت و کفایت ادارۀ حرمین شریفین را ندارد.

ان شاءالله به حول و قوۀ الهی، به زودی آل سعود تاوان جنایت های خود، خاصّه رنگین کردن حرم امن الهی به خون حاجیان بی گناه را با سقوط خود پس خواهد داد؛ تا تنها مانع وحدت جهان اسلام معدوم شود.

حوزه هنری انقلاب اسلامی، فاجعۀ جان باختن جمع کثیری از زائران بیت الله الحرام، به ویژه هموطنان عزیزمان را در سرزمین وحی به پیشگاه حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و نیز مقام معظم رهبری، خانواده های معظم حاجیان شهید و ملت غیور ایران اسلامی تسلیت می گوید و از پروردگار متعال برای مصدومان این واقعه، شفای عاجل و برای شهدا علوّ درجات مسألت دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>