سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ مهر ۱۳۹۴ در ۳:۱۴ ب.ظ چاپ مطلب

رییس سازمان سینمایی با شاخه گل به استقبال جانبازان رفت

ayubi-janbazan

رییس سازمان سینمایی به همراه جمعی از مدیران سینمایی، با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان شهید بهشتی، از ایثارگری های این رزمندگان دوران دفاع مقدس تقدیر کرد.

رییس سازمان سینمایی به همراه جمعی از مدیران سینمایی، با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان شهید بهشتی، از ایثارگری های این رزمندگان دوران دفاع مقدس تقدیر کرد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، حجت الله ایوبی به همراه حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، رمضانعلی حیدری خلیلی قائم مقام سازمان سینمایی در امور سینمایی صبح دوشنبه ششم مهر در مرکز توانبخشی شهید بهشتی حضور یافتند و با اهدای شاخه گل و شیرینی، از زحمات رزمندگان دوران دفاع مقدس تقدیر کردند.

ایوبی در این دیدار در گفت وگو با جانبازان با بیان اینکه شرمنده شما هستیم اظهار کرد: اگر شما و ایثارگری های شما بزرگواران نبود امروز ما این ارامش را نداشتیم.وی یادآور شد: خوشحالیم شما را با روحیه می بینیم و ما از شما بزرگواران امید می گیریم.

رییس سازمان سینمایی در ادامه با بیان اینکه خود را شاگردان جانبازان دوران دفاع مقدس می دانیم تاکید کرد: از حضور جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس انرژی می گیریم. جانبازان نیز در این دیدار با بیان اینکه اصل جنگ در دوران دفاع مقدس فرهنگی بود بر این نکته تاکید کردند که باید به مقوله فرهنگ اهمیت ویژه ای داده شود. دعا برای سلامت جانبازان و مردم ایران زمین بخش پایانی این دیدار بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>