سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ چاپ مطلب
با همکاری وزارت بهداشت و صدا و سیما؛

سریال تلویزیونی «پریا» تولید می‌شود

avaye honare salamat

سریال تلویزیونی «پریا» با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید و پخش خواهد شد.

سریال تلویزیونی «پریا» با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید و پخش خواهد شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، مجموعه داستانی «پریا» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می‌شود.

پریا از مضمون اجتماعی برخوردار و درباره ایدز است که نویسندگی آن را سعید فرهادی بر عهده دارد.

موسسه آوای هنر سلامت با هدف ارتقای سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت با استفاده از بسترهای فرهنگی و هنری کشور و رویکرد ترویج اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی اسلامی و وظایف قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است که تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی را در دستور کار خود دارد.

هیئت مدیره این مجموعه متشکل از: حسین مبارکی، محمد امیر امیرخانی داریان و محمد مهدی گلمکانی است که مدیر عاملی آن را ابراهیم داروغه زاده بر عهده دارد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با موسسه فرهنگی هنری آوای هنر سلامت به وب سایت رسمی آن به نشانی www.honarsalamat.com مراجعه کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>