سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۱ ب.ظ چاپ مطلب

ثبت نام بیش از هزار دانش آموز برای شرکت در مسابقه فیلمسازی نور «ابن هیثم»

ebne-heysam

تاکنون بیش از ۱۱۰۰ دانش آموز فیلمساز برای شرکت در نخستین دوره مسابقه فیلمسازی نور «ابن هیثم» ثبت نام کرده‌اند.

تاکنون بیش از ۱۱۰۰ دانش آموز فیلمساز برای شرکت در نخستین دوره مسابقه فیلمسازی نور «ابن هیثم» ثبت نام کرده اند.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم، در حالی که بیش از یک ماه به پایان مهلت ثبت نام و ارسال اثر به مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم باقیمانده است، تعداد ۱۱۲۰ دانش آموز تا تاریخ ۱۰ آبان ماه در گروه های دو و سه نفره برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده اند.

مدارس و پژوهشسراهای استان‌های فارس و تهران بیشترین تعداد گروه های دانش آموزی را برای شرکت در مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم اعلام کرده اند.

گفتنی است مسابقه فیلمسازی نور ابن هیثم یکی از برنامه های جایزه علمی-فناوری مصطفی (ص) است که به همت معاونت علمی-فناوری نهاد ریاست جمهوری میان دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم برگزار می شود.

دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این رقابت فیلمسازی می توانند در گروه های دو یا سه نفره فیلم های یک دقیقه ای از روند آزمایش ها و آزمون های علمی خود با موضوع علوم بینایی و کاربرد نور و نورشناسی را به دبیرخانه این مسابقه به نشانی www.mustafaprize.org ارسال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>