سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۲ ب.ظ چاپ مطلب

تمهید تازه سینما بهمن قزوین برای جذب مخاطب

cinema-bahman-ghazvin

تماشاگرانی که دو سانس اول هر روز در سینما بهمن قزوین فیلم ببینند، در یک قرعه کشی برای دریافت جایزه ویژه شرکت داده می شوند.

تماشاگرانی که دو سانس اول هر روز در سینما بهمن قزوین فیلم ببینند، در یک قرعه کشی برای دریافت جایزه ویژه شرکت داده می شوند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز،مخاطبان سینما بهمن قزوین از ۱۴ آبان ماه در طرح قرعه کشی این سینما شرکت داده می شوند. این طرح با هدف جذب مخاطب بیشتر در دو سانس اول هر روز در سینما بهمن قزوین که از سینماهای حوزه هنری است، اجرا می شود.

اولین جشن قرعه کشی ۵ آذرماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی سینما بهمن قزوین برگزار می شود و سینمادوستانی که در این مدت در دو سانس ابتدایی روز برای فیلم دیدن به این سینما مراجعه کردند در قرعه کشی شرکت داده می شوند. با توجه به حضور حامیان مالی برای این مسابقه، برندگان جوایز نفیسی دریافت خواهند کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>