سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

طرحی برای رونق دادن به سینماها / قرعه کشی در سینما بهمن قزوین

bahman-ghazvin

برندگان قرعه کشی آبان‌ماه سینما بهمن قزوین در مراسمی ویژه جوایزشان را دریافت کردند.

bahman-ghazvin

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، طبق طرحی که از ۱۴ آبان ماه در سینما بهمن قزوین برگزار شد، مخاطبان دو سانس صبح سینما برای دریافت جوایزی ویژه در قرعه کشی شرکت داده شدند. این طرح با هدف جذب مخاطب بیشتر در سینما بهمن قزوین که از سینماهای حوزه هنری است، اجرا می‌شود.

این مراسم طبق اعلام قبلی پنجشنبه ۵ آذرماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی  سینما بهمن قزوین با حضور شرکت کنندگان برگزار شد. سعید عاشقی شاعر قزوینی اجرای این برنامه را به عهده داشت. در بخشی از این مراسم، اسکندر نادری پور مدیر امور سینمایی استان چند دقیقه برای حضار صحبت کرد. وی پس از خیر مقدم به سینمادوستان این شهر، اشاره به برخی از مشکلات سینماها و به خصوص سینماهای قزوین از استقبال مردم از طرح قرعه کشی و مشارکت تماشاگران در سانس های اول و دوم صبح سینما، تشکر کرد. در بخش دیگری از این مراسم، نمایشی طنز روی صحنه رفت.

پایان بخش این جشن، مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز با حضور شرکت کنندگان بود. آقای امیدرضا بهرامی، خانم‌ها معصومه دوستی و فایزه عبداللهی به عنوان نفر اول تا سوم معرفی شدند.

این مراسم هر ماه با حمایت حامیان مالی و مدیریت سینما بهمن برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>