سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ آبان ۱۳۹۴ در ۱:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

کارگاه طراحی پوستر جایزه بین المللی مصطفی(ص) با حضور طراحان و عکاسان برجسته

mustafa-prize

کارگاه طراحی پوستر با موضوع علوم و فن آوری‌های نوین در جهان اسلام توسط دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) برگزار می‌شود.

کارگاه طراحی پوستر با موضوع علوم و فن آوری‌های نوین در جهان اسلام توسط دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی جایزه مصطفی(ص)، دبیرخانه این جایزه طراحی، خلق نمادها، عناصر بصری و مضمون پیشرفت های جهان اسلام در زمینه علوم و فناوریهای نوین را در دستور کار قرار داده و به این منظور نمایشگاه بزرگی از آثار تجسمی در عرصه گرافیک و عکاسی با حضور طراحان و عکاسان برجسته ایران و جهان اسلام برگزار خواهد کرد.

دانشجویان شرکت کننده در این کارگاه با راهنمایی استاد حاضر، به خلق آثاری با مضامین این جایزه بزرگ علمی و فناوری خواهند پرداخت.

همچنین دبیرخانه نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفی (ص)، این کارگاه را با هدف حضور حداکثری هنرمندان جوان و دانشجویان طراحی گرافیک در این رویداد بزرگ، برگزار خواهد کرد.

کوروش پارسانژاد سرپرستی کارگاه طراحی پوستر را بر عهده دارد.

هنرمندان در این کارگاه ضمن بحث و تبادل نظر درباره موضوع، به خلق آثاری با مضامین این جایزه بزرگ خواهند پرداخت و در نهایت آثار برتر به داوری اساتید مدعو انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد. این کارگاه هفته اول آذرماه برگزار خواهد شد.

جایزه مصطفی (ص) بزرگترین جایزه علمی و فناوری در جهان اسلام است که هر دو سال یکبار به دانشمندان و پژوهشگران برتر کشورهای اسلامی اعطا می شود.

علاقه مندان برای ثبت نام در کارگاه می بایست حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان، نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثابت و برای ارزیابی، ۳ اثر خود را با عرض حداکثر ۱۵۰۰ پیکسل با فرمت jpg به پست الکترونیکی ewmustafaprize@gmail.com ارسال کنند.

دبیرخانه پس از بررسی آثار رسیده، افراد منتخب را برای حضور در کارگاه معرفی خواهد کرد و آثار برتر این کارگاه علاوه بر نمایش در نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفیُ(ص) در کتاب مجموعه آثار این نمایشگاه نیز با چاپ خواهند رسید.

یادآوری می شود؛ برای شرکت در این کارگاه داشتن «رایانه همراه» برای طراحان گرافیک ضروری است.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>