سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۲ ق.ظ چاپ مطلب
بهروز افخمی، مجری و سردبیر برنامه هفت:

تعداد زیادی از فیلمسازان ما بیش از حد خود را جدی گرفته‌اند و مردم هم دوست ندارند فیلم‌های آن‌ها را ببینند!

behrooz-afkhami

بهروز افخمی با اشاره به وضعیت حال حاضر سینمای ایران بیان کرد که مردم وقتی افسرده می‌شوند به سینما نمی‌روند و این مساله بر فیلمسازان هم تاثیر می‌گذارد.

به گزارش خبرنگار سوره سینما، بهروز افخمی مجری و سردبیر برنامه تلویزیونی «هفت» که در این چند روز گذشته به واسطه بحث‌های صورت گرفته در برنامه هفته گذشته هفت با همایون اسعدیان سخنگوی کانون کارگردانان درگیر حواشی شده بود، پس از حضور در نمایشگاه مطبوعات و با حضور در غرفه خبرگزاری‌ مهر در ارتباط با این حواشیو همچنین وضعیت حال حاضر سینمای ایران گفت: تعداد زیادی از فیلمسازان ما بیش از حد خود را جدی گرفته اند و به همین دلیل مردم دوست ندارند به سینما بروند تا فیلم های آنها را ببینند.

وی ادامه داد: شاید این مساله تاثیر متقابل مردم و فیلمسازان بر یکدیگر باشد یعنی وقتی مردم افسرده می شوند دیگر به سینما نمی روند و این مساله نیز فیلمسازان را افسرده می کند. این میان دور باطلی به وقوع می پیوندد که همینطور ادامه پیدا می کند و باعث شده است که وضعیت فعلی سینمای ایران پیش آید.

افخمی در پایان با اشاره به نامه ای که بعد از پخش برنامه «هفت» از همایون اسعدیان منتشر شد، گفت: اسعدیان به گونه ای در این نامه سخن گفته بود که گویی ما در حال رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری هستیم و من از این پاسخ بسیار تعجب کردم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>