سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۶ ق.ظ چاپ مطلب

«حکایت عاشقی» در شهر بارسلون اسپانیا روی پرده می‌رود

hekayate-asheghi

فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» به کارگردانی احمد رمضان‌زاده در سومین دوره هفته فیلم‌های سینمایی «خانه آسیا» در شهر بارسلون در کشور اسپانیا به نمایش درمی‌آید.

فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» به کارگردانی احمد رمضان‌زاده در سومین دوره هفته فیلم‌های سینمایی «خانه آسیا» در شهر بارسلون در کشور اسپانیا به نمایش درمی‌آید.

فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» A Tale of Love به کارگردانی «احمد رمضان‌زاده» و به تهیه‌کنندگی «مسعود جعفری جوزانی» و با بازی «بهرام رادان»، «قطب‌الدین صادقی»، «بهمن زرین‌پور»، «شیلان رحمانی» و «شوان عطوف» بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون اقلیم کردستان و عراق، در آستانه اکران سراسری و عمومی در سینماهای کشور و در جدیدترین حضور بین‌المللی خود، به نمایندگی از سینمای ایران در سومین دوره هفته فیلم‌های سینمایی «خانه آسیا» در شهر بارسلون در کشور اسپانیا روی پرده می‌رود.

هفته فیلم‌های سینمایی «خانه آسیا» که با هدف ارائه تصویر معاصر از جوامع آسیایی قرن ۲۱ تأسیس شده است؛ سومین دوره آن با نمایش بیش از ۵۰ فیلم از کارگردانان ۲۰ کشور آسیایی در بخش‌های مختلف از جمله؛ «بخش اصلی»، «بخش ویژه» (فیلم‌های نوظهور با مضمون داستان‌های غیر واقعی ، انیمیشن، مستند و فیلم‌های تخیلی) و همچنین «بخش پانوراما» (بهترین تولیدات آسیایی) در روزهای ۲۰ تا ۲۴ آبان‌ماه جاری (۱۱ تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵) در شهر بارسلون در کشور اسپانیا برگزار می‌شود.

اکران سراسری و عمومی فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» توسط شرکت پخش «جوزان فیلم» از روز چهارشنبه ۲۷ آبان‌ماه جاری در سینماهای تهران و شهرستانهای مختلف کشور آغاز می‌شود.

فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» که توسط بنیاد سینمایی فارابی در سطح جهان پخش می‌شود؛ در نخستین حضور جهانی خود، در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریورماه (۴ و ۵ سپتامبر ۲۰۱۵) به نمایندگی از سینمای ایران و با پیام صلح و دوستی و جهان به‌دور از جنگ؛ در بخش «تمرکز بر سینمای منتخب جهان» در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مونترال» Montreal روی پرده رفت و از طرف «احمد رمضان‌زاده» کارگردان آن، این دو اکران جهانی فیلم، به عکاسان جنگ و تلاش آنها در به تصویر کشیدن واقعیت در جهان تقدیم شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>