سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۴ در ۳:۱۴ ب.ظ چاپ مطلب

با نمایش فیلم‌هایی درباره معلولان ؛ جشنواره فیلم پرواز آغاز به کار کرد

parvaz-fest

نخستین جشنواره بین المللی فیلم پرواز صبح امروز با نمایش فیلم‌هایی درباره شرایط زندگی و با تاکید بر توانمندی های معلولان در سالن اصلی برج آزادی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم پرواز، اولین جشنواره بین المللی فیلم پرواز با هدف بررسی مسایل معلولیت و نمایش توانمندی معلولان، نقش آی.سی.تی در زندگی آنان و تاثیر افراد توانمند معلول در توسعه جامعه از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه همراه با اکران فیلم های برگزیده توسط داوران برجسته و ارائه پنل های علمی تخصصی با حضور اساتید و چهره های ماندگار کشور در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

کیانوش عیاری، خسرو معصومی، سید شهاب حسینی، مصطفی مهرآیین، مجید مصاحبی هیات داوران این جشنواره را تشکیل می دهند که به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه می دهد. همچنین دبیری این جشنواره فیلم نیز بر عهده فاطمه امیری است.

گفتنی است برگزیدگان جشنواره بین المللی فیلم پرواز در آیین اختتامیه ای که روز جمعه از ساعت ۱۸و ۳۰ دقیقه در سالن اصلی برج ازادی برگزار خواهد شد، معرفی می شوند.

parvaz-fest-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>