سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۴ در ۹:۵۶ ق.ظ چاپ مطلب

استقبال گسترده مردم «تنها میان طالبان» را به سئانس سوم کشاند

tanha-miane-taleban

مستند «تنها میان طالبان» به‌کارگردانی محسن اسلام‌زاده به‌دلیل استقبال گسترده در جشنواره سینما حقیقت به سئانس سوم کشیده شد.

به گزارش سوره سینما، مستند «تنها میان طالبان» به‌کارگردانی محسن اسلام‌زاده به‌دلیل استقبال گسترده در جشنواره سینما حقیقت به سئانس سوم کشیده شد.

اسلام‌زاده در رونمایی از مستند «تنها میان طالبان» در جشنواره حقیقت گفته بود: این کار تجربه شخصی من از حضور میان طالبان است که هماهنگی آن چیزی نزدیک به ۴۰ ماه طول کشید. سعی کردم کارم بدون قضاوت باشد و آنچه را دوربینم می‌بیند نشان دهم.

«تنها میان طالبان» درباره حضور مستندساز ایرانی میان طالبان است. در این مستند ۵۸دقیقه‌ای به مردم افغانستان و جنگهایی که در دهه‌های اخیر در آنجا وجود داشته است، مذهب افغان‌ها، حضور نیروهای انگلیسی و آمریکایی در این کشور و تفاوت میان طالبان با تکفیری‌های وهابی می‌پردازد.

A157 مستند دیگری بود که کنار مستند تنها میان طالبان در این دوره از جشنواره سینما حقیقت حضور یافته بود و به‌دلیل استقبال گسترده در سئانس سوم نمایش داده شد.

منبع: تسنیم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>