سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ دی ۱۳۹۴ در ۴:۴۸ ب.ظ چاپ مطلب

قدردانی رئیس شورای مرکزی انجمن عکاسان از حفظ امنیت شغلی عکاسان سینما

anjoman-akasan

علی نیک رفتار ریاست شورای مرکزی انجمن عکاسان سینمای ایران طی نامه هایی به پاس حمایت و پشتیبانی و صیانت از امنیت شغلی عکاسان سینمای ایران تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران،علی نیک رفتار ریاست شورای مرکزی انجمن عکاسان سینمای ایران طی نامه های جداگانه ای از:معاونت اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمائی،مدیر کل سینمای حرفه ای،ریاست شورای مرکزی انجمن مدیران تولید سینمای ایران،ریاست انجمن صنفی برنامه ریزان ودستیاران کارگردان سینمای تهران،به پاس حمایت و پشتیبانی و صیانت از امنیت شغلی عکاسان سینمای ایران تشکر و قدردانی نمود.

متن این پیام به این شرح می باشد:

«شورای مرکزی انجمن عکاسان سینمای ایران در پی تشکیل کمیته امنیت شغلی و بدنبال فعالیت های این کمیته در جهت حفظ جایگاه و شان عکاسان سینمای ایران و ایجاد بستر مناسب در جهت فراهم نمودن امنیت شغلی اعضای خود طی نشستها و جلسات متعدد با مدیران ،مسئولین ، تهیه کنندگان و دست اندرکاران سینمائی و گفتگو و لزوم رعایت امنیت شغلی عکاسان حرفه ای سینما که علاوه بر تهیه آثار عکاسی از صحنه فیلمهای سینمائی در جهت تبلیغات فیلمها که از وظایف اصلی ایشان می باشد با ثبت لحظاتی از تاریخ سینما و تهیه تصاویری منحصر بفرد از صحنه و پشت صحنه و خلق عکسهای مستند که می تواند در بر گیرنده شرایط اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و صنعتی سینمای ایران باشد ، و پژوهشگران و محققان از این طریق می توانند تاریخ سینمای ایران را با استفاده از همین تصاویر مکتوب نمایند.

عکاسانی که با سالها تجربه و کسب علم و دانش و فعالیت در این رشته توانسته اند رسالت و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.

بدینوسیله انجمن عکاسان سینمای ایران مراتب تشکر و قدر دانی خودر را به پاس حمایتها ، پشتیبانی، همراهی و همدلی اقایان:

حبیب ایل بیگی معاونت محترم اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمائی .

محمد رضا فرجی مدیر کل محترم سینمای حرفه ای سازمان سینمائی.

یونس صباحی ریاست محترم شورای مرکزی انجمن مدیران تولید سینمای ایران و همکاران و اعضای محترم صنف.

مصطفی احمدی ریاست انجمن صنفی برنامه ریزان و دستیاران کارگردان سینمای تهران و اعضای محترم صنف.

تهیه کنندگان محترم و سایر مسئولین سینمائی و همکاران ایشان، که طی نشستهای و مکاتبات گوناگون همواره با حمایتهای خود در جهت رعایت امنیت شغلی عکاسان سینما با ایجاد فضائی امن و ایجاد انگیزه ، با به کارگیری ایشان و جلوگیری از فعالیت عکاسان غیر صنف در این راه انجمن عکاسان سینما را همراهی نمودند ، اعلام می داریم.

با آرزوی ایجاد فضائی امن همراه با آرامش برای تمامی اعضای صنوف سینمائی .

علی نیک رفتار / رئیس شورای مرکزی انجمن عکاسان سینمای ایران»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>