سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۴ در ۱:۲۷ ب.ظ چاپ مطلب

مهات ثبت نام در جشنواره فیلم کوتاه «سما» امروز پایان می‌یابد

sama

دبیرخانه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه سما از پایان یافتن مهلت ثبت نام این جشنواره تا پایان امروز خبر داد

به گزارش سوره سینما به نقل از دبیرخانه جشنواره، فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سما» که پیش از این اعلام شده بود، امروز به پایان خواهد رسید و متقاضیان حضور در این جشنواره تنها تا پایان امروز مهلت دارند تا در سایت این جشنواره ثبت نام کنند.

جشنواره فیلم سما در ۴ بخش فیلم کوتاه ملی (مستند داستانی و پویانمایی)، فیلم کوتاه نسل نو (ویژه فیلمسازان زیر ۲۵ سال)، بخش ویژه فیلمنامه و بخش ویژه عروج از منا فعالیت می‌کند.

بنابراین گزارش هنرمندان می‌توانند با مراجعه به سایتwww.samafestival.com نسبت به ثبت نام فرم اینترنتی اقدام کنند و سپس آثار خود را به دبیرخانه جشنواره‌ به نشانی: تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان شریعنی، کوچه سلیمان زاده، بن بست سوسن، موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی ارسال کنند.

دومین جشنواره فیلم کوتاه «سما» از تاریخ ۲۲ تا ۲۷ فروردین ماه سال آینده با موضوع سبک زندگی اسلامی و ایرانی در تهران برگزار خواهد شد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>