سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۱ ق.ظ چاپ مطلب

آخرین آمار از پیش فروش بلیت‌های فیلم فجر/ افزایش ۴۰ درصدی استقبال مخاطبان نسبت به سال گذشته

fajr34-8

مدیر پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر گفت: خوشبختانه امسال کلیه سهمیه «سودای سیمرغ» در پیش‌فروش خریداری شد.

به گزارش سوره سینما، شکری آذر مدیر پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر از افزایش ۴۰ درصدی استقبال مخاطبان نسبت به سال گذشته خبر داد.

وی افزود: معمولا در دوره‌های گذشته در برخی از سینماها، بلیت‌های سانس‌های اول و دوم باقی می‌ماند اما خوشبختانه امسال کلیه سهمیه «سودای سیمرغ» در پیش‌فروش خریداری شد و با درخواستی که از دبیر جشنواره داشتیم، طی دو نوبت نیز سهمیه افزایش پیدا کرد.

وی ادامه داد: یک نوبت به پردیس «ملت» اختصاص داشت که به سرعت به فروش رفت و نوبت دیگر سانس یک، برخی از سینماها بود که آن هم به صفر رسید.

شکری آذر درباره بخش‌های دیگر جشنواره اظهار کرد: در بخش «هنر و تجربه» نسبت به سال قبل بهتر بود و برخی از سینماها از جمله «چارسو» استقبال خیلی خوبی شد، «نگاه نو» هم نسبت به سال قبل بهتر بود.

مدیرپیش فروش بلیت‌های جشنواره فجر افزود: در بخش مستند هم معمولا اقبال خوبی نمی‌شود اما مخاطبان خاص خودش را دارد و خوشبختانه در این دوره در بخش‌های مستند «هنر و تجربه» و «نگاه نو» گیشه خوبی را در سینماها خواهیم داشت.

شکری آذر درباره بلیت‌های پردیس «ملت» که هر سری به قیمت ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد‌، گفت: استقبال از این سینما هم فوق العاده بود و هرچه اضافه می‌کردیم به سرعت تمام می‌شد.

وی ادامه داد: از ساعت ۲۴ بامداد اول بهمن ماه بعد از بسته شدن سایت مشغول چاپ و مرتب سازی هستیم و از روز یکشنبه نسبت به ارائه حضوری و ارسال با پیک اقدام خواهیم کرد.

منبع: ایسنا


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>