سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۴ ق.ظ چاپ مطلب

خواننده قطعه «ماه و ماهی» ترانه صلح برای «نفس» خواند

nafas-music

حجت اشرف زاده خواننده آلبوم «ماه و ماهی»، قطعه ای با مضمون صلح به آهنگسازی بهروز صفاریان بر شعری از امیر خلیلی برای فیلم «نفس» خواند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «نفس»، احمد امیر خلیلی ترانه سرا که جایزه ملی شعر صلح نیاوران را از آن خود کرده است، به همراه حجت اشرف زاده خواننده و بهروز صفاریان آهنگساز و با دعوت نرگس آبیار کارگردان فیلم «نفس» به تماشای این فیلم سینمایی نشستند.

اشرف زاده ، صفاریان و خلیلی پس از پایان فیلم و با توجه به مضمون و فضای روایت داستان این اثر سینمایی، پیشنهاد ساخت یک قطعه موسیقی بر اساس موضوع فیلم «نفس» ارائه کردند و این پیشنهاد با استقبال آبیار کارگردان و تهیه کنندگان این فیلم سینمایی مواجه شد.

ساخت قطعه «نفس» با مضمون صلح نخستین همکاری حجت اشرف زاده خواننده، بهروز صفاریان آهنگساز و احمد امیرخلیلی ترانه سرا است و طی چند روز آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

نرگس آبیار پیش از فیلم «نفس»، فیلم هایی چون «اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند» و«شیار ۱۴۳» را کارگردانی کرده است.

شرکت سینمایی نورتابان، ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی تهیه کنندگان این فیلم سینمایی هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>