سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۹:۳۵ ق.ظ چاپ مطلب

پرویز مظلومی شب عید مقابل علی ضیاء می‌نشیند/ خوانندگی علیرضا عصار برای «یکِ یک»

ali-zia

سیدعلی ضیاء نامزد بهترین مجری سال در برنامه «سه ستاره» اعلام کرد در برنامه تحویل سال شبکه یک با اجرای او، علیرضا عصار یک قطعه را اختصاصی این برنامه خوانده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی برنامه «یکِ یک»، سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون که ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را اجرا خواهد کرد، از جمله نامزدهای برترین مجری تلویزیون در سال ۹۴ به انتخاب هیأت داوران برنامه «سه ستاره» شبکه سه سیما است. البته او دو سال پیش از سوی همین برنامه و به انتخاب مردم، به عنوان مجری برتر ۲۰ سال گذشته شبکه سه سیما برگزیده شد.

وی که در «سه ستاره» با ۷مجری دیگر رقابت می کند، به دعوت احسان علیخانی به این برنامه رفته بود و در سخنانی خطاب به او گفت: جایت بین نامزدها خیلی خالی است و اگر می آمدی نفر اول می شدی.

علیخانی نیز گفت: به علی عزیز خسته نباشید می گویم. سر او این روزها برای برنامه تحویل سال شبکه یک، خیلی شلوغ است و یک طرح جدید و جالب را برای این برنامه اجرا می کند.

ضیا درباره سال ۹۴ اظهار کرد: امسال برای من سال عجیب و غریب و سختی بود ولی لطف هیات انتخاب شامل حال من شده و اینجا هستم.

فوتبال دیدن کسانی که به علی تاختند را دیده ام

علیخانی در این باره تصریح کرد: علی امسال چالش هایی داشت. آن هم با اتفاقی که برای همه ما می افتد. جالب اینکه کسانی درباره او تند و تیز حرف می زدند که من فوتبال دیدن خودشان را دیده بودم. ولی علی بعد از آن خیلی خوب فضا را مدیریت کرد. او دوست و رفیق استقلالی هم زیاد دارد.

وی افزود: من آزرده شدم و توقعم از استقلالی هایی که ناصر حجازی، برادران مظلومی و فرهاد مجیدی دارند، چیز دیگری بود. آنها باید قدری صبورتر می بودند و پسر خوب تلویزیون را دعوا نمی کردند.

نجم الدین شریعتی دیگر مهمان برنامه نیز درباره ضیا گفت: علی از دوستان بسیار خوب، متدین، متواضع با ایمان و کاربلد من است و بنده او را بسیار دوست دارم.

ali-zia2

پرویز مظلومی شب عید مهمان برنامه ما است

ضیاء نیز درباره اتفاق سال ۹۴ یادآور شد: من بارها معذرت خواهی کردم، هرکسی آزرده خاطر شده به او حق می دهم و از همه کسانی که با رفتار من آزرده شدند عذرخواهی میکنم. حالا هم می خواهم بگویم در برنامه «یکِ یک» شب عید اقای مظلومی مهمان ما هستند. من ایشان را خیلی دوست دارم، تیمشان را هم دوست دارم اما هر اتفاقی بیفتد پرسپولیسی می مانم.

او که دوسال پیش به عنوان مجری برتر بیست سال گذشته شبکه سه از سوی همین برنامه انتخاب شده بود، درباره تجربه تلخ سفر حج و واقعه منا نیز بیان کرد: بعد از اتفاق منا از صحنه هایی که دیده بودم خوابم نمی برد و اتفاق سختی برای من بود. حالا هم از استرس برنامه خوابم نمی برد.

خوانندگی علیرضا عصار برای «یکِ یک» پس از سالها سکوت

مجری برنامه تحویل سال شبکه یک سیما با یک خبر مهم، از مردم خداحافظی و اعلام کرد: علیرضا عصار پس از سالها سکوت، آهنگی را مخصوص برنامه ما خوانده است که شب عید پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>