سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

بنای «باغ هنر» در پارک پردیسان نهاده می‌شود

jashnvare-sabz

اهالی هنر در مراسمی با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و مدیران سینمایی و فرهنگی و هنری با کاشت درخت، بنای «باغ هنر» در پارک پردیسان را ایجاد می‌کنند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، مراسم «هفته طبیعت» به همت انجمن تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست، سازمان محیط زیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ، مدیران فرهنگی، هنری و سینمایی و اهالی سینما، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی صبح روز پنجشنبه ۲۰ اسفند از ساعت ۱۰ صبح در سالن همایش های مرکز محیط زیست پارک پردیسان برگزار می شود.

همچنین در این مراسم دکتر علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز به همراه ۷۰ کودک کار و ۷۰ مسافر پاک در این مراسم حضور یافته و در ادامه ، اهالی فرهنگ و هنر با کودکان کار و مسافران پاک اقدام به درختکاری می‌کنند.

گفت وگو درباره مسائل زیست محیطی ، سخنرانی اهالی فرهنگ و هنر درباره دغدغه‌‌های محیط زیستی و بحران آب از دیگر بخش های این برنامه است.

برای اطلاعات بیشتر درباره جشنواره بین المللی فیلم سبز به وب سایت www.iigff.org مراجعه کنید.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز به دبیری فرهاد توحیدی به همت انجمن تمدن سبزهنرمندان حامی محیط زیست ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>