سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز ثبت نام هنرمندان برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر

fajr-intl-4

هنرمندانی که مایلند از برنامه های سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر استفاده کنند، می توانند در سایت جشنواره ثبت نام کنند.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره، هنرمندان رشته های مختلف که مایلند در پردیس سینمایی چارسو فیلم ببینند و از برنامه های علمی و ورک شاپ های جشنواره استفاده کنند، با مراجعه به سایت جشنواره در بخش فرم های ثبت نام وارد گزینه جشنواره شده و فرم اطلاعات درخواستی بخش هنرمندان را پر کنند.

بدیهی است پس از ثبت نام، در مرحله بعدی دبیرخانه فرم‌ها و اطلاعات را بررسی کرده و با توجه به ظرفیت‌ها با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام از طریق سایت برای همه متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز بیست و پنجم فروردین ماه است.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت ماه ۹۵ به دبیری رضا میرکریمی در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود. برای اطلاع از اخبار جشنواره به سایت آن به نشانی www.fajriff.com مراجعه کنید.

برای پر کردن فرم این بخش را ببینید: ثبت نام برای کارت دعوت و بلیط


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>