سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در ۴:۵۷ ب.ظ چاپ مطلب

«ایستاده در غبار» در هنر و تجربه هم اکران می‌شود

istade-dar-ghobar

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»که جزو آثار انتخاب شده در گروه دوم اکران نوروزی است از اول اردیبهشت در گروه سینماهای هنر و تجربه نیز به نمایش در می آید.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه شورای سیاستگذاری گروه هنر و تجربه به استناد سیاستهای این گروه و همان طور که پیشتر در فراخوان منتشر شده  در تابستان ۹۳ بیان شده این تصمیم را  گرفته  است و این فیلم می تواند همزمان با اکران سراسری در سینماهای ۱۳ گانه این  گروه در سراسر کشور به نمایش در بیاید.

در فراخوان منتشر شده این سیاست قبلا پیش بینی شده و در متن آن آمده است: «برخی از فیلمهای متفاوت و برتر سینمای  بدنه  هم که حاوی جنبه های هنری و تجربی هستند و به دلیلی امکان این را دارند که جایی در اکران سینمای بدنه پیدا کنند، می توانند در چارچوب این طرح نیز به نمایش در آیند.»

ایستاده در غبار به کارگردانی و نویسندگی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد در برگیرنده بخشی از زندگی حاج احمد متوسلیان است.

این فیلم که جزو آثار تحسین شده در جشنواره فیلم فجر سال ۹۴ بوده  و سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره را دریافت کرده است . این فیلم بدون سرگروه و به صورت آزاد اکران عمومی شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>