سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان و مازندران رکورددار ارسال اثر به جشنواره فیلم سبز

jashnvare-sabz

تمامی استان ها برای شرکت در جشنواره فیلم سبز اثر فرستاده اند و از این میان استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان و مازندران بیشترین تعداد فیلم را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، مزدک میررمضانی گفت: با نظر مثبت دکترمعصومه ابتکار بر ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست توسط جشنواره فیلم سبز بر تمام کشور، تمامی ادارات کل حفاظت محیط زیست در مراکز استان‌ها به عنوان مرکز مسؤول برگزاری جشنواره در سطح استان خود با این ستاد همکاری می کنند.

مسئول ستاد استانی پنجمین جشنواره فیلم سبز تاکید کرد: امیدواریم با استقبال مردم که اکنون اهمیت مسائل محیط زیستی را بیش از پیش درک کرده اند، این جشنواره موجب ایجاد موجی سراسر از آگاهی وحساسیت نسبت به مسائل مربوط به حفاظت محیط زیست شده و با فرهنگ سازی گسترده، تحولی عمیق دراین عرصه بسیار پر اهمیت که مکررا مورد تأکید عالی ترین مقامات کشور قرار گرفته است،ایجادکند.

وی گفت: تمامی استان‌ها به جز استان خراسان جنوبی فیلم‌هایی را برای شرکت در جشنواره فرستاده اند که از این میان استانهای تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان ومازندران بیشترین تعداد فیلم را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

جشنواره بین المللی فیلم سبز ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>