سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۲ ق.ظ چاپ مطلب

جشنواره بین‌المللی فیلم سبز با حضور مشاوران عالی و مدیران باتجربه در سراسر ایران برگزار می‌شود

jashnvare-sabz

جشنواره بین المللی فیلم سبز باحضور مشاوران عالی و مدیران باتجربه در سراسر ایران برگزار می شود و نیروهای خلاق و جوان نیز درکنار مدیرانی باتجربه به سرعت و توان این جشنواره در بخش های مختلف نیز افزوده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز، مهدی توحیدپور دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: این جشنواره مهمترین رویداد فرهنگی حفظ محیط زیست خاورمیانه است که پس از ۱۰ سال سکوت برگزار می شود که با توجه به اهمیت آن و تولد دوباره اش کوشش می کنیم تا جشنواره ای همگام با حفظ محیط زیست کشورمان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: انتخاب نیروهای حرفه ای و کارآزموده و بکارگیری مشاورینی عالی در این خصوص مهمترین بخش آغازین اجرا در این جشنواره بود و انتخاب اشخاصی با تدبیر و حرفه ای برای مدیران بخش های مختلف ، جشنواره فیلم سبز را به یک جشنواره ای قوی و حرفه ای تبدیل کرده است.

دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم سبز همچنین گفت: نیروهای خلاق و جوان نیز درکنار مدیرانی باتجربه به سرعت و توان این جشنواره در بخش های مختلف نیز افزوده است .

مهدی توحید پور با اشاره به مشاوران جشنواره نیز ادامه داد: مدیران حرفه ای در کنار خود مشاورانی خوش فکر و با تجربه دارند و سعی بر آن شد تا در ترکیب مشاوران افرادی دعوت شوند که بیشتر در فضاهای فرهنگ حفظ محیط زیست ایده های ارائه دهند که برای جشنواره موثر باشد.

دبیر اجرایی جشنواره همچنین گفت: جشنواره بین المللی فیلم سبز اتفاق خوبی در فرهنگ و حفظ محیط زیست کشور است و همه تلاش ما برای برگزاری شایسته آن است و امید که مردم کشورمان با حضور در این جشنواره در به ثمر رساندن این رویداد فرهنگی ارزشمند همراه جشنواره باشند .

بخشی از ترکیب مدیران پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز بر اساس حرف الفبا عبارتند از: بهمن آقایی مدیر بخش سینمای بین الملل و روابط بین الملل ، مرتضی رنجبران مدیر روابط عمومی ، امیرعابدی دبیر بخش هنرهای تجسمی، مهدی قربان پور مدیر بخش سینمای ملی، مزدک میررمضانی مدیر ستاد استانی، ،کمال نوبختی مدیر کنترل پروژه.

مشاوران پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبزنیز عبارتند از: تاها بهبهانی ، دکتر ژما جواهری پور، جعفر صانعی مقدم، دکتر اسماعیل کهرم، ، دکترهومان لیاقتی، فرهاد ورهرام و محسن هاشمی.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت در تهران و سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>