سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۳ ق.ظ چاپ مطلب

پس از تعلیق پروژه «خمسه خمسه»، افخمی فیلمنامه پلیسی جنایی می‌نویسد

behrooz-afkhami

افخمی گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه پلیسی- جنایی با نام «بازپرس» هستم.

به گزارش سوره سینما، بهروز افخمی کارگردان سینما؛ درباره آخرین فعالیت سینمایی خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه پلیسی- جنایی با نام «بازپرس» هستم.

وی ادامه داد: به غیر از فیلم «خمسه خمسه»، فیلمنامه «بازپرس» را در دست نگارش دارم و شرایط ساخت هر کدام زودتر فراهم شود، ساخت آن را آغاز خواهم کرد.

وی درباره ساخت فیلم‌های اکشن جاسوسی نیز گفت: تا زمانی که یک داستان خوب پیدا نکنم، علاقه‌ای به فیلمسازی اکشن جاسوسی ندارم. چرا که باید برای مخاطب تازگی داشته باشد. من این شانس را داشته‌ام که دو فیلم جاسوسی بسازم و حالا نوبت دیگران است.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت فیلم «خمسه خمسه» نیز گفت: جمال ساداتیان به عنوان تهیه‌کننده به دنبال فراهم کردن امکانات نظامی است؛ چرا که فیلم «خمسه خمسه» به یک توپخانه ۱۳۰ میلیمتری و ۱۷۰ میلیمتری نیاز دارد و منتظر فراهم شدن آن هستیم.

وی درخصوص نمایشگاه کتاب تهران نیز گفت: اساسا عادت به نمایشگاه ندارم و بیشتر علاقه‌مند به خرید کتاب از کتابفروشی‌ها هستم. مطالعه سفارشی نیست. برخی عادت به کتاب کاغذی دارند و برخی به نشر الکترونیک علاقه‌مندند. خود من عادت به نشر الکترونیک ندارم. به نظرم باید بعد از خواندن کتاب بتوان آن را در جای مخصوصی قرار داد تا همیشه جلوی چشم باشد.

وی نهایتا در خصوص برنامه سینمایی «هفت» که این روزها روی آنتن زنده شبکه سه سیما قرار دارد، گفت: برنامه «هفت» از زمانی که زنده پخش می‌شود با استقبال بیشتری مواجه شده است و از طرفی وقت کمتری نیز از من گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>