سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۰ ق.ظ چاپ مطلب

سرتیپی: «ایستاده در غبار» و «بادیگارد» چشم خارجی‌ها را در فستیوال کن گرفته است

istadeh-dar-ghobar

مدیرعامل پخش فیلمیران گفت: آثاری همچون ایستاده در غبار، ابد و یک روز، متولد ۶۵ ،ایران برگر، بادیگارد، دراکولا و سلام بمبئی در جشنواره کن مورد استقبال قرار گرفتند و به همین دلیل ما به دنبال این هستیم که بازارهای بین المللی را به دست بیاوریم.

به گزارش سوره سینما، علی سرتیپی مدیر عامل پخش فیلمیران درباره خروجی آثاری که در بخش بازار جشنواره کن حضور دارند گفت: ما تنها غرفه بخش خصوصی در کن هستیم و نسبت به سالهای گذشته استقبال بسیار خوبی از آن آثار شده البته با ۱۹ اثر در ژانرهای مختلف در کن شرکت کردیم به طوریکه آثار ما در کاخ جشنواره به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: آثاری همچون ایستاده در غبار، ابد و یک روز، متولد ۶۵ ،ایران برگر، بادیگارد، دراکولا و سلام بمبئی مورد استقبال قرار گرفتند و چشم خارجی ها این فیلم ها را گرفته است و به همین دلیل ما به دنبال این هستیم که بازارهای بین المللی را به دست بیاوریم.

سرتیپی خاطر نشان کرد: علی رغم جشنوار کن که آثار به خصوصی در آن به نمایش گذاشته می شود آنها به دنبال آثاری هستند که بتوانند با مردم ارتباط برقرار کنند من هم ظرف یکی دو روز آینده به کن می روم.

منبع: میزان


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>