سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

بازیگر ماتریکس به دنبال «مدل‌های تکراری»

Keanu-Reeves

کیانو ریوز بازیگر لبنانی تبار سینما، در درام علمی تخیلی «مدل های تکراری» بازی می کند. شرکت مستقل فیلم سازی لوتوس اینترتینمنت تهیه کننده این فیلم است.

به گزارش سوره سینما، کارگردانی این فیلم دلهره آور را جفری ناچمانوف به عهده دارد. او فیلم را براساس فیلم نامه ای از چاد اس جان کارگردانی خواهد کرد.

سازندگان این درام دلهره آور علمی تخیلی امیدوارند برای اواخر ماه ژولای، کلید فیلم برداری آن را در لوکیشن های مختلف شهر نیویورک بزنند.

هالیوود ریپورتر می نویسد کیانو ریوز یکی از تهیه کنندگان «مدل های تکراری» هم هست. او در آن نقش یک دانشمند آشفته حال را بازی می کند، که تلاش دارد خانواده اش را پس از یک تصادف مرگبار به زندگی برگرداند.

این فیلم با هزینه تولید ۷۰ میلیون دلاری تهیه می شود و اواخر تابستان سال آینده میلادی، به عنوان زمان نمایش عمومی آن تعیین شده است.

ریوز می گوید بازی در فیلم را به این دلیل پذیرفته، که کاراکتر محوری آن حال و هوای تازه ای دارد و قبل از این، در فیلم دیگری به تصویر کشیده نشده است.

جفری ناچمانوف کارگردان فیلم دلیل انتخاب ریوز برای نقش دانشمند آشفته حال را، شباهت ظاهری چهره او با روحیات کاراکتر اصلی داستان اعلام کرده است.

تماشاگران سینما این بازیگر را با فیلم های موفقی مثل «سرعت» و «ماتریکس» ها به یاد می آورند. فیلم های دیگر ریوز در طول این سال ها، نتوانستند موفقیت این فیلم ها را تکرار کنند.

منبع: جام جم آنلاین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>