سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه‌های روز پنجم جشنواره بین المللی فیلم سبز

jashnvare-sabz

جدول برنامه‌های پنجمین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ، برنامه نمایش فیلم های روز چهارشنبه، ۲۹اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین (سالن شماره یک)

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند بین الملل

خوراک برای فکر، خوراک برای زندگی به کارگردانی سوزان راکفلر از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۲۲ دقیقه

جامبو وحشی به کارگردانی نیک واگونر از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۶۰ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند ملی

مادرم بلوط به کارگردانی محمود رحمانی به مدت۵۲ دقیقه

بیجار سری به کارگردانی نادر شیخ الاسلامی به مدت ۳۰ دقیقه

زیستن به کارگردانی محمود کیانی فلاورجانی به مدت ۱۱ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند بین الملل

قضاوت هادوین به کارگردانی ساشا اسنو از کشور کانادا، انگلستان به مدت ۸۷ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ مسابقه داستانی

چتر سبز به کارگردانی ناصر رفایی به مدت ۱۰۰ دقیقه

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

دریای زندگی به کارگردانی دانیل رودریگز از کشور اسپانیا به مدت ۵۲ دقیقه

اوموا- آب به کارگردانی سارا سندرینگ و اوشوشنی هیولوآ و اوخور از کشور آلمان به مدت ۴۵ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند ملی

زندگی در خور موسی به کارگردانی حجت طاهری به مدت۵۲ دقیقه

زمستان ،عشق و سایر قوانین به کارگردانی یاسر خیر به مدت۴۰ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

سد لعنت! به کارگردانی بن نایت و ترادیس رامل از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۸۸ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره دو)

سانس ۹:۱۵ تا ۱۱:۱۵ نکوداشت و مسابقه بلند داستانی

وقتى پرستو تشنه شد به کارگردانی محمد چاکیرال به مدت ۱۰۷ دقیقه

سانس ۱۱:۱۵ تا ۱۳:۱۵ مسابقه مستند ملی

دریای کاسپین “آلودن زیبایی” به کارگردانی یاسر طالبی به مدت ۱۳ دقیقه

چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی به مدت ۲۹ دقیقه

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور به مدت ۵۳ دقیقه

سانس ۱۳:۱۵ تا ۱۵:۱۵ مسابقه انیمیشن

دخترک آت آشغالی به کارگردانی محمد زارع،شلاله خیری به مدت ۱۵ دقیقه

پایین به کارگردانی شادی سعیدی ورنوسفادرانی به مدت ۷ دقیقه

حرکت به کارگردانی عباس عباسی وزین به مدت ۲ دقیقه

کودکان کویر به کارگردانی سعادت رحیم زاده به مدت۱۰ دقیقه

فانوس لالایی به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا به مدت ۳ دقیقه

زندگی مورچه ها به کارگردانی مهرداد شیخان به مدت ۱۳ دقیقه

سلفی به کارگردانی بهنام دلداده به مدت ۲ دقیقه

درخت به کارگردانی صادق اکبری به مدت ثانیه

چرخه به کارگردانی میلاد جعفری سیسی به مدت ۴ دقیقه

آواز مینا به کارگردانی مهدی آقاجانی به مدت ۳ دقیقه

دزد درخت ها به کارگردانی راشین خیریه به مدت ۱۰ دقیقه

سانس ۱۵:۱۵ تا ۱۷:۱۵ مسابقه انیمیشن ملی و بین الملل

دیروز امروز امروز به کارگردانی احمد تیموری به مدت۲دقیقه

جازبالی از مجموعه (دیرین درین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ ثانیه

زمین روباه به کارگردانی مقداد اخوان به مدت ۱دقیقه و ۵۴ ثانیه

بزفسور وارد میشود(بزفسور و قاچاقچی کم درک)به مدت ۳ دقیقه

کشاورز و ربات به کارگردانی عبد الله علی مراد به مدت ۲۱ دقیقه

ناگهان باد بر می خیزد به کارگردانی ادریس سامانی به مدت ۸ دقیقه

کودکان دشت به کارگردانی سعادت رحیم زاده به مدت ۱۰ دقیقه

ماهی سرخ شده به کارگردانی لیلا خلیل زاده به مدت ۱۰ دقیقه

در و اگزوز (از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت ۷۰ثانیه

نقطه قرمز به کارگردانی مطهره احمد پور به مدت ۴ دقیقه و ۴۳ ثانیه

چه زخم هاست نهان به کارگردانی مطهره شمس به مدت ۵ دقیقه

مادر به کارگردانی سید محمد رضا خردمندان به مدت ۱۰۰ ثانیه

سانس ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵ مسابقه بلند داستانی

دامنه های سفید به کارگردانی محمد ابراهیم معیری به مدت ۷۵ دقیقه

سانس ۱۹:۱۵ تا ۲۱:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

H2Omx به کارگردانی خوزه کوهن از کشور مکزیک به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۲۱:۱۵ تا ۲۳:۱۵ مسابقه مستند بین الملل

متصل با آب به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت ۱۴ دقیقه

بذرهای زمان به کارگردانی سندی مک لود از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۷۷ دقیقه

سینما فلسطین (سالن شماره سه)

سانس ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ مسابقه بلند داستانی و مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

برتلک باز به کارگردانی سجاد احمد بیگی به مدت۱۴ دقیقه

رنگ آب به کارگردانی سعید نقویان به مدت ۲دقیقه

کوزمک به کارگردانی علیرضا سلمانپور ، یونس طراحی به مدت ۲۰ دقیقه

سایه به کارگردانی تی یام یابنده به مدت ۲ دقیقه

پل به کارگردانی رضا جمالی به مدت ۱۲ دقیقه

تواتر به کارگردانی محمد علی محراب بیگی به مدت ۱۰۰ثانیه

جنگل به کارگردانی عباس سندی به مدت ۳دقیقه

سربازها لک لک ها را دوست دارند به کارگردانی سعید نجاتی به مدت ۷ دقیقه

آب یخ به کارگردانی جلال ساعد پناه به مدت ۱۷ دقیقه

جنگل من به کارگردانی سباستین پن از کشور بلژیک به مدت ۷ دقیقه

سانس ۱۱:۳۰ تا ۱۳:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

مغاک یخی به کارگردانی استر کاساس رورا از کشور اسپانیا، ایالات متحده آمریکا به مدت ۵۲ دقیقه

کوهستان گرگ به کارگردانی اریک بالاژ از کشور اسلواکی به مدت ۴۸ دقیقه

سانس ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ مسابقه مستند بین الملل

سفری از خلال چشمان توده مرجانی به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت ۱۶ دقیقه

آتلانتیک به کارگردانی ریستلرد او دو منهایل از کشور ایرلند، نروژ، کانادا به مدت ۷۵ دقیقه

سانس ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ مسابقه انیمیشن و کوتاه ملی و بین الملل

مرد نمکی به کارگردانی سید سجاد موسوی به مدت ۱۵ دقیقه

زمین و ما به کارگردانی اسد رضایی به مدت ۲ دقیقه

غروب حلزون به کارگردانی آزاد محمدی به مدت ۱۹ دقیقه

زندگی کاغذی به کارگردانی محمد رضا مرادی به مدت ۳ دقیقه

تور و ماهی به کارگردانی علی نیکفر به مدت ۱۰ دقیقه

عروس باران به کارگردانی آکو زند کریمی به مدت ۷ دقیقه

همیشه تو اول سلام می کنی به کارگردانی سعید نجاتی به مدت ۲ دقیقه

میراث به کارگردانی علیرضا کنگاوری ،جواد شکاری به مدت ۶ دقیقه

پرواز قاصدک به کارگردانی ایرج محمدی زرینی به مدت ۱۴ دقیقه

زباله به کارگردانی حسین حضوری به مدت ۳۸ ثانیه

مساله باز و بسته به کارگردانی مانیشا گوپتا از کشور هندوستان به مدت ۳ دقیقه

سانس ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ بخش جنبی و مسابقه مستند ملی

بخش جنبی کشور آلمان

شمال خورشید به کارگردانی یورن نیست رانوم، اینگه وگ به مدت ۴۶ دقیقه

نشست راجع به موضوع آب

سانس ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ بخش جنبی کشور آلمان

زندگی بطری شده به کارگردانی اورس اشنل به مدت ۹۰ دقیقه

سانس ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ بخش جنبی کشور آلمان

نشست راجع به پسماند

بهشت پلاستیک: زباله دان بزرگ اقیانوس آرام به کارگردانی آنجلا سان به مدت ۵۷ دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس ۹ تا ۱۱ مسابقه مستند ملی

دست استرنجلاو به کارگردانی یاشار شیر محمدی به مدت۵۸ دقیقه

فرمانروای زاگرس به کارگردانی پرهام دیباج به مدت ۳۷ دقیقه

سانس ۱۱ تا ۱۳ مسابقه مستند بین الملل

یک عشق طلایی و آتشین به کارگردانی سباستین پن از کشور بلژیک به مدت ۶ دقیقه

یاکونا به کارگردانی پل کالینز و آنلو سپولودا از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۸۳ دقیقه

سانس ۱۳ تا ۱۵ مسابقه مستند ملی

شباویز و پگاه خاموش به کارگردانی رضا محمد پور به مدت۲۹ دقیقه

گوریا به کارگردانی محمد حسین نطری و لیلا فولادوند به مدت۶۴ دقیقه

سانس ۱۵ تا ۱۷ نکوداشت

نکوداشت خسرو معصومی «جایی در دوردست» به مدت ۱۲۵ دقیقه

سانس ۱۷ تا ۱۹ مسابقه مستند بین الملل

جعبه کاغذی به کارگردانی زبیگینو ژاپلا از کشور لهستان به مدت ۹ دقیقه

مانده پزی – غذا تولید کنید نه زباله به کارگردانی گئورگ میش از کشور اتریش به مدت ۸۲ دقیقه

سانس ۱۹ تا ۲۱ مسابقه مستند ملی و بین الملل

قاصد به کارگردانی سو راینارد از کشور کانادا، فرانسه به مدت ۹۰ دقیقه

سانس ۲۱ تا ۲۳ مسابقه مستند بین الملل

کوله پشتی آب- پائول به کارگردانی میریام اشتین از کشور آلمان به مدت ۷ دقیقه

گاوبندی: راز پایداری به کارگردانی کیپ آندرسن و کیگان کوهن از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت ۸۵ دقیقه


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>