سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

فرصتی دو ماهه برای هنرمندان عرصه اقلام تبلیغی برای حضور در جشنواره فیلم مقاومت

moghavemat-tablighati

هنرمندان عرصه اقلام تبلیغاتی جهت شرکت و رقابت در بخش مسابقه عکس و پوستر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت دوماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، این جشنواره با توجه به اهمیت روزافزون تبلیغات در سینما به منظور اعتلای هنر صنعت سینمای ایران و نقش تعیین کننده آن در معرفی اثر هنری و جذب مخاطبین به سوی سینما و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان عرصه اقلام تبلیغی اقدام به برگزاری مسابقه عکس و پوستر سینمایی می‌نماید.

براساس این خبر، هیات انتخاب و داوری این رویداد متشکل از سینماگران و کارشناسان فنی هنری، آثاری را که تا ۳۱ تیرماه با رعایت استاندارها و اولویت‌های موضوعی جشنواره به دبیرخانه ارسال شده را مورد قضاوت قرار خواهند داد.

همچنین، جوایز بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم مقاومت بر این اساس است که هیات داوران در بخش عکس تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی و در بخش پوستر تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به اثر برگزیده این دو بخش اهدا خواهند کرد.

مقررات عمومی بخش مسابقه عکس و پوستر جشنواره فیلم مقاومت به این شرح می‌باشد: در بخش عکس تعداد آثار دریافتی برای هر فیلم سینمایی حداکثر ۶ قطعه عکس شامل (۴ عدد عکس صحنه و ۲عکس پشت صحنه می‌باشد)./ آثار ارسالی می‌تواند به صورت دیجیتال- آنالوگ- سیاه و سفید یا رنگی باشد./ استفاده از نرم افزارهای روتوش عکس تا جایی که به اصالت عکس خدشه وارد ننماید مجاز می‌باشد./ جهت سهولت و ارتقای کیفیت آثار در امور چاپی عکاسان و طراحان موظف به ارائه آثار خود بر روی CD یا DVD  با فرمت JPEG  یا TIFF با رزو لوشن حداقل ۳۰۰ dpi ارسال نمایند./ لازم است نام پدید آورنده اثر به همراه نام اثر بر روی لوح‌های فشرده ارسالی نوشته شود./ ضروریست کلیه هنرمندان فرم مربوط به شرکت در این بخش را بطور کامل تکمیل نمایند./ شرکت کنندگان می‌بایستی به همراه لوح فشرده آثار یک قطعه عکس پرسنلی خود را ارسال نمایند./ تکمیل فرم شرکت در جشنواره به منزله قبول شرایط و مقررات می‌باشد. در صورتی که خلاف آن ثابت شود تمامی امتیازات باطل و اثر مزبور از امور انتشاراتی حذف می‌گردد./ به کلیه شرکت کنندگانی که آثارشان در مسابقه پذیرفته می‌شود گواهی شرکت و یک جلد کتاب چاپ شده جشنواره تعلق خواهد گرفت./ برگزارکننده مجاز به استفاده از آثار انتخاب شده جهت چاپ در کتاب و امور فرهنگی و فضاهای مجازی مربوط به جشنواره با ذکر نام هنرمند می‌باشد./ با توجه به برگزاری عکس در دوره دوازدهم عکس‌هایی مجاز به شرکت در این دوره از جشنواره می‌باشد که تولید آنها از مهر ماه سال ۱۳۹۱ به بعد به عرصه تولید یا اکران رسیده باشد./ در بخش پوستر طراحانی مجاز به شرکت در این دوره از جشنواره می‌باشند که آثار تولیدی آنها از مهر سال ۱۳۹۱به عرصه اکران رسیده باشند./ هنرمندان طراح باید فایل پوستر ارسالی خود را در فرمت TIFF یا JPEG با کیفیت  ۳۰۰ dpi در قطع ۷۰*۱۰۰ بر روی CD یا DVD ارسال نمایند و نیازی به چاپ پوستر ندارند.

شایان ذکر است متقاضیان جهت شرکت می‌توانند آثارشان را به نشانی دبیرخانه: تهران– خیابان سمیه – خیابان خاقانی– کوچه طبرسی- پلاک ۶ – واحد ۲ تحویل نمایند. ضمنا، علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های ۸۸۸۲۶۲۹۶- ۸۸۸۲۶۳۷۵ تماس حاصل نمایند. همچنین، اطلاعات تکمیلی روی سایت جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به آدرس : www.moqavematfilmfest.ir قرار دارد.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس امسال همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>