سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

همکاری انجمن سینمای جوان در برپایی بخش مردمی جشنواره فیلم سلامت

jashnvare-salamat

انجمن سینمای جوان در برگزاری بخش مردمی و بخش فیلم کوتاه نخستین جشنواره فیلم سلامت با این جشنواره همکاری خواهد کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، نشست مشترک ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم سلامت و فرید فرخنده کیش مدیرعامل انجمن سینمای جوان برگزار شد.

در این نشست طرفین درباره نقش فیلمسازان جوان در فرهنگ سازی جامعه در حوزه سلامت و نقش فیلم کوتاه و اثر آن بر گسترش و توسعه سلامت و خودمراقبتی جامعه به تبادل نظر و گفت وگو پرداختند.

بر اساس همین گزارش، انجمن سینمای جوان تاکید کرد که از بخش های مردمی و فیلم کوتاه جشنواره فیلم سلامت حمایت خواهد کرد.

برگزاری کارگاه های فیلم سازی با موضوع سلامت، تولید مشترک فیلم کوتاه در حوزه سلامت و حضور آثار تولیدی دفاتر انجمن سینمای جوان با محوریت سلامت در این رویداد از دیگر موارد عنوان شده در این نشست بود.

در بخش مردمی فیلم هایی تا سقف ۳ دقیقه به رقابت خواهند پرداخت که یک دستگاه خودرو به اثر برتر و   ۱۰۰جایزه ۱۰ میلیون ریالی جوایز این بخش می باشد.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۳۰ مرداد تا اول شهریور سال ۹۵ به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند با مراجعه با وب سایت www.honarsalamat.com و یا کانال تلگرام به نشانی telegram.me/HonarSalamat اطلاعات بیشتری را دریافت نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>