سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ تیر ۱۳۹۵ در ۶:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اهالی خانه سینما حامیان کودکان بدسرپرست شدند

badsarparast

اهالی خانه سینما شب گذشته -یکم تیر ماه- در مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره از کودکان بدسرپرست حمایت کردند.

به گزارش سوره سینما به نقل ازمشاور رسانه ای پویش رسانه ای «بد سرپرست تنهاتر است»؛ مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره فیلمبردار و کارگردان فقید سینما به حمایت از کودکان بدسرپرست گره خورد. نظام الدین کیایی صدابردار پیشکسوت سینمای ایران در مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره از هنرمندان سینما دعوت کرد به پویش رسانه ای «بد سرپرست تنهاتر است» که توسط جمعی از فعالان رسانه برای حمایت ازکودکان بدسرپرست طراحی شده است، بپیوندند.

نظام الدین کیایی که به عنوان دوست قدیمی اصغر بیچاره اجرای مراسم بزرگداشت وی را بر عهده داشت، درباره پویش رسانه ای بدسرپرست گفت: بچه های بدسرپرست شرایط ناگواری دارند و بی پناه هستند، آن ها به خاطر سلطه والدین بی صلاحیت در معرض انواع آسیب ها هستند و برماست که حامی آن ها و حافظ حقوقشان باشیم.

او ادامه داد: عده ای جوان روزنامه نگار با درک شرایط کودکان بدسرپرست و با امید به اصلاح وضعیت آن ها نامه ای خطاب به مسئولان کشور نوشته اند که در شب شهادت امام علی (ع) منتشر می شود، من این نامه را امضا کرده ام و از شما نیز می خواهم که با امضای این نامه حامی حقوق کودکان بی پناه باشید.

گفتنی است پس از اتمام این مراسم سید رضا میرکریمی، آتیلا پسیانی، کامران ملکی، شادمهر راستین، ابراهیم مختاری، محمد رضا مویینی، سید مهدی خادم، بهمن اردلان، عبداله اسفندیاری و ناصر عنصری، منوچهر اسماعیلی، سیروس الوند، رضا بابک، پوری بنایی، ابوالحسن داودی، مریم معترف، منصور ضابطیان، کامران قدکچیان، فرامرز روشنایی، محمد متوسلانی و حبیب اسماعیلی نامه مذکور را امضا کردند.

پویش رسانه ای «بدسرپرست تنهاتر است» با هدف حمایت از کودکانی که والدین بی صلاحیت دارند شکل گرفته است. به همین منظور نامه ای خطاب به مسئولان کشور برای اصلاح قانون و نظارت جدی بر زندگی بچه ها به نگارش درآمده که در ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با سالگرد شهادت بزرگ حامی کودکان بی پناه منتشر می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>