سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

فرجی: اجرای طرح سینما آنلاین برای سینما خطرناک است

faraji

عضو هیات مدیره انجمن سینماداران گفت: طرح سینما آنلاین بی عدالتی محض ونادیده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنین طرحی برای سینمای نحیف کشور ما بسیار خطرناک است.

به گزارش سوره سینما، سینما آنلاین علاوه بر این مهم که باعث خشم صاحبان آثار شده است موجب خشم سالن داران سینماها را هم فراهم کرده است. در این راستا غلامرضا فرجی یکی از اعضای هیت مدیره انجمن سینماداران درباره اجرای این طرح گفت: طرح سینما آنلاین بی عدالتی محض ونادیده گرفتن حقوق دیگران است. اجرای چنین طرحی برای سینما نحیف کشور ما بسیار خطرناک است. در این طرح حقوق مالکان سالن ها را نادیده گرفته و به راحتی فیلم ها کپی می شود.

وی ادامه داد: انجمن سینماداران با این شیوه قطعا برخورد خواهد کرد. هیچ هماهنگی با انجمن سینماداران نشده و خشم و نارضایتی مالکین سالن ها را ظرف این چند روز که این خبر رسانه ای شده است به همراه داشته است.

بنابراین گزارش، در این طرح قصد داشتند همزمان با اکران فیلم ها در فضای مجازی هم فیلم به نمایش درآید. در این صورت باید با اقبال مخاطبین از سینماها و صف های طولانی برای دیدن فیلم ها در سالن های سینما را باید به فراموشی سپرد.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>