سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۵ در ۲:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

داوران بخش تیزر و نماهنگ جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

salamat-tizer

داوران بخش تیزر و نماهنگ نخستین جشنواره فیلم سلامت که مدیریت این بخش را شهرام مکری بر عهده دارد ، انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت ، دکتر محمد کیاسالار ، شهرام مکری و امیر توده روستا آثار منتخب در بخش تیزر و نماهنگ این جشنواره را قضاوت و داوری می کنند.

دکتر محمد کیاسالار، سردبیر «هفته نامه سلامت» و رییس هیات انتخاب جشنواره فیلم سلامت  است . او، سابقه سردبیری، داوری جشنواره سلامت جوانان، همکاری با برنامه‌های پزشکی تلویزیون و تالیف چندین عنوان کتاب پزشکی برای مخاطب عام را دارد.

شهرام مکری نویسنده و کارگردان آثار موفقی چون ماهی و گربه، اشکان انگشتر متبرک و چند داستان دیگر است. وی عضو هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران،خانه سینما  برای دو دوره متوالی و عضو شورای تصویب فیلمنامه انجمن سینمای جوانان ایران و نیز مدرس دانشگاه سوره تهران و انجمن سینمای جوانان ایران نیز بوده است.

امیر توده روستا فارغ التحصیل کارشناسی رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است. وی ساخت چندین فیلم کوتاه را در کارنامه خود دارد که از جمله می توان به : سلام آقای ایول، دزد شکلاتی، تلألو، شیوا و سیاه سفید اشاره کرد که  این فیلم ها در جشنواره های مختلف داخلی وخارجی به نمایش درآمده است. فیلم  پات نیز از فیلم های بلند سینمایی روستا است.

نخستین جشنواره فیلم سلامت از ۱ تا ۵ شهریور به ریاست دکتر سیدمحمدهادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>