سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش هفت فیلم بلند سینمایی در اولین روز جشنواره فیلم سلامت

jashnvareh-salamat

نخستین روز جشنواره فیلم سلامت با نمایش هفت فیلم بلند سینمایی آغاز به کار کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم سلامت، فیلم های «لامپ صد» به کارگردانی سعید آقاخانی، «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی، «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری، «حوالهی» به کارگردانی علی یحیایی و همچنین فیلم های «بشارت به شهروند هزاره سوم»  به کارگردانی محمد هادی کریمی، «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست و «آتش بس۲» به کارگردانی تهمینه میلانی روی پرده رفتند.

این فیلم ها که هر کدام به نوعی به موضوع سلامت می پرداختند در سالن های پردیس چهارسو در بین علاقمندان به حوزه فیلم و سلامت و دانشجویان علوم پزشکی نمایش داده شدند.

همچنین در این روز بیش از پانزده مستند منتخب کوتاه و بلند از جمله «چله کشی» ساخته احمد سید کشمیری، «یک داستان واقعی» به کارگردانی ماجد نیسی، «دسترنج» ساخته بابک بهداد اکران شدند.

این جشنواره به دبیری ابراهیم داروغه زاده و همزمان با روز پزشک اول شهریورکار خود را آغاز کرده و تا پنجم شهریور ادامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>