سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

بهروز افخمی در جشنواره «چهل چراغ» کارگاه فیلمنامه نویسی برگزار می‌کند

afkhami

دومین روز از برگزاری جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل‌چراغ» با برگزاری کارگاه فیلمنامه نویسی با حضور بهروز افخمی در پردیس سینمایی ملت آغاز می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل‌چراغ»،‌ در دومین روز از برگزاری این جشنواره فیلم «به خاطر هانیه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد ساعت ۱۶ در سالن شماره ۳ و فیلم سینمایی «روز واقعه» ساخته شهرام اسدی ساعت ۲۰ در سالن شماره ۳، روی پرده می رود.

یکی از برنامه های ویژه در دومین روز از برگزاری این رویداد فرهنگی، برگزاری کارگاه فیلمنامه نویسی با حضور بهروز افخمی است. این کارگاه آموزشی راس ساعت ۱۸ با حضور هنرجویان سینما برگزار می شود.

اجرای تغزیه «دو طفلان مسلم» به کارگردانی امیر سلیمانی مقدم از دیگر برنامه های جشنواره «چهل چراغ» است که ساعت ۱۷ برپا می شود.

نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل‌چراغ» با موضوع امام حسین (ع) و حماسه اربعین، از تاریخ ۲۱ شهریور ماه در پردیس سینما ملت آغاز شده و تا تاریخ ۲۸ شهریورماه در پردیس سینمایی ملت ادامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>