سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

برگزاری کارگاه انتقال تجربه احمدرضا درویش در جشنواره فیلم مقاومت

ahmadreza-darvish

احمدرضا درویش از فیلمسازان شاخص سینما و کارگردان صاحب‌نام سینمای دفاع مقدس و مقاومت در «کارگاه انتقال تجربه» چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به انتقال تجربه‌ها و دیدگاهای سینمایی‌اش می‌پردازد.

به گزارش سوره سینما ، روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: وی که فیلم‌های شاخص و تاثیرگذار “کیمیا”، “سرزمین خورشید”، “متولد ماه مهر” و “دوئل” را در ژانر دفاع مقدس در کارنامه فیلمسازی اش دارد در کنار حاتمی کیا و ملاقلی پور از تاثیرگذارترین سینماگران عرصه دفاع مقدس است.

در این خبر آمده است: کارگاه انتقال تجربه احمدرضا درویش روز دوشنبه ۵ مهر ماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود و وی با محوریت فیلم های سینمایی”سرزمین خورشید” و “دوئل” تجربه‌ها و دستاوردهای سینمایی‌اش را ارائه می‌دهد.

در این خبر آمده است: این کارگاه‌ها علاوه بر جذابیت عمومی، برای علاقمندانی که در حوزه سینما فعال هستند فرصتی را ایجاد خواهد کرد تا از نزدیک با زوایای مختلف فعالیت آن هنرمند در عرصه سینمای مقاومت آشنا شده و در صورت داشتن پرسش، پاسخ خود را بی‌واسطه از آن سینماگر مطرح دریافت نمایند.

کارگاه‌های انتقال تجربه یکی از برنامه‌های آموزشی و پژوهشی این دوره جشنواره مقاومت است که در آن یکی از بازیگران یا کارگردانان آثار سینمایی با موضوع انقلاب و دفاع مقدس و سینمای مقاومت به طور مستقیم و رودررو با مخاطب به بیان تجربیات و خاطرات خود از بازی یا ساخت آن اثر خواهند پرداخت.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار”تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی”به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از ۲ تا ۹ مهرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>