سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز اکران گسترده فیلم‌های چهارمین جشنواره فیلم مدرسه

jashnvare madrese

با مشخص شدن فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه، اکران گسترده فیلم‌های این جشنواره در نقاط سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش سوره سینما ، این اکران ها از ابتدای این هفته ۲۷ شهریورماه در مدارس کشور و محافل فرهنگی عمومی  برگزار می شود و تا زمان برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره تداوم می یابد.

گفتنی است ۵۳۰ فیلم به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند و داوری هنری و مردمی برای این فیلم ها آغاز شده است.

در بخش داوری مردمی از طریق سایت «هنروما» به آدرس honaroma.ir هر یک از آثار جشنواره از ۷ جنبه جذابیت، تاثیرگذاری، داستان پردازی، بازی، فیلمبرداری، تدوین و کارگردانی مورد ارزیابی و رتبه دهی قرار می گیرند.

در کنار داوری مردمی، داوری هنری جشنواره نیز آغاز شده است. نتایج نهایی داوری هر دو بخش به زودی و در اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه مشخص می شوند.

چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه در ۵ بخش فیلم‌‎های داستانی، مستند، علمی- آموزشی، انیمیشن و تیزر تبلیغاتی و با موضوع آزاد، در راستای طرح شهاب وزارت آموزش و پرورش و با هدف شناخت و هدایت دانش‌آموزان هنرمند و مستعد هنر به منظور پرورش استعدادها توسط مجامع اصلی هنری در سطح کشور، توسط موسسه «هنروما» و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>