سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۵ مهر ۱۳۹۵ در ۳:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه نمایش چهارمین روز جشنواره فیلم مقاومت

moghavemat-poster

برنامه نمایش فیلم های‌ سه شنبه ۶ مهرماه چهارمین روز جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در سه شنبه ۶ مهرماه، چهارمین روز این جشنواره فیلم‌های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل به ترتیب زیر به نمایش گذاشته خواهد شد.

پردیس ملت-سالن یک – مسابقه پویانمایی کوتاه:

سانس اول – ساعت ۱۶:۳۰ – مسابقه پویانمایی کوتاه: خط شکن (کارگردانی مجید دوستی)، قاب( محمد مهدی خدا کرمی)، در تاریکی(زهره فیضی)، خاک و خیال( زهرا یاربی)، روبان( رسول زرین-هادی طبسی)، آی کیو۱۷۰( هادی محمدیان)، همراه( محمد آزادنیا- محمد افشارنژاد)، رژیم بازرسی ها(صادق لطفی زاده)، فناوری ما( احسان توسلی زاده)، تمام زمستانهایی که ندیده ام(امید خوش نظر)، دونفر بر یک منبر(عبدالامیر سمیعی) و  مرزداران ( حسین صفارزادگان).

سانس دوم – ساعت ۱۸:۴۵ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «پری دریایی» به کارگردانی مسعود آقا بابائیان.

سانس سوم – ساعت ۲۱:۳۰ –جلوه گاه نور: فیلم های: دسترنج( زهرا بیاتی)، سرو بی سر(زهرا جمالی لیچایی)، مهمان شعبان( فرهاد بهبهانی) قاصدی از کوی عشق( محسن جهانبانی) و وصیت نامه(محمد صفا)

پردیس ملت- سالن دو – مسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس اول– ساعت  ۱۵– مسابقه بین الملل: فیلم سینمایی «هلال ماه» به کارگردانی اسماعیل بثبت از کشور اندونزی

سانس دوم – ساعت ۱۷ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو » به کارگردانی مجید اسماعیلی

سانس سوم – ساعت ۱۹ – مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «جنگل ها هنوز سبز هستند» به کارگردانی مارکو نابرنیسک از کشور اتریش

سانس چهارم – ساعت ۲۱ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان

پردیس ملت – سالن چهار – مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اول – ساعت ۱۵: «شکوفه های زمستان»به کارگردانی تورج کلانتری و «از خون جون» به کارگردانی مجتبی رضوانی

سانس دوم – ساعت ۱۷: «پل سیاه» به کارگردانی ایوب مروانی پور، « ایرانی های مرتد» به کارگردانی حمید عبد الله زاده

سانس سوم – ساعت ۱۹: «بی قرار» به کارگردانی علی جیحونیان،«کوثر» به کارگردانی مهدی خوش نژاد و «آغازی بریک پایان» به کارگردانی سعید صادقی

سانس چهارم – ساعت ۲۱: «چند نما از دیکتاتور»به کارگردانی حسین سبطی  و «خاطرات خانه متروک»به کارگردانی مهدی فارسی

پردیس ملت – سالن پنج – مسابقه کوتاه، مستند و مستند بین‌الملل:

ساعت ۱۵ در این سالن کنفرانس مهمانان خارجی برگزار خواهد شد شد.

سانس دوم – ساعت ۱۸:۳۰ – کوتاه ایرانی: نخجیر( حسام اسلامی)، تشویق( مهدی امینی)، ولد( امیر عباس ربیعی) خلوتگاه (کریم فائقیان)، هوادار(علی دلکاری)، بولود (مهدی حیدری) عملیات ۷۴۷( محمد اسماعیلی) و روبرو( امیر پویان باشتی)

سانس سوم – ساعت ۲۰:۳۰ – مستند خارجی:«هویت من »به کارگردانی یاسمین میستری از کشورآمریکاو «مسجد» به کارگردانی میتوهیز از کانادا، «به خانه برمی گردم» به کارگردانی هی جین کانگ، سانژی یون، بیونگ جان سای کره جنوبی

لازم به ذکر است، سومین کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «محمد علی باشه آهنگر» کارگردان سینما با موضوع «کارگردانی» برگزار می‌شود. این کارگاه در دو کلاس، در کلاس اول ساعت ۸:۴۵ تا ۱۰:۳۰ با عنوان درس «طراحی و برش فنی نما» و کلاس دوم ساعت ۱۰:۴۵ تا ۱۲:۳۰ با عنوان درس «مزانسن و حرکت» روز سه شنبه ۵ مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تا ۹ مهرماه در پردیس سینمایی ملت و سینما فلسطین برپاست.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>