سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام برنامه نمایش روز پایانی جشنواره فیلم مقاومت

moghavemat-poster-ofoghi

در ششمین روز از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت ۲۹ عنوان فیلم ایرانی و خارجی به نمایش در می آید.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در روز پنج شنبه ۸ مهرماه، ششمین روز این جشنواره فیلم های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، جلوه گاه نور، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل به ترتیب زیر به نمایش گذاشته خواهد شد.

پردیس ملت-سالن یک – مسابقه پویانمایی کوتاه:

سانس اول – ساعت ۱۶:۳۰ – مسابقه پویانمایی سینمایی  «شهید محمد بروجردی » به کارگردانی محمد صفورا و فرهاد علیزاده.

سانس دوم – ساعت ۱۸:۴۵ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «بدون مرز » به کارگردانی امیرحسین عسگری.

سانس سوم – ساعت ۲۱:۳۰ –جلوه گاه نور: فیلم های: جوانم فدای جوانش (کاظم دهقانی اشکذری)، مادرانه (ساسان فلاخ فر)، فروغ( ثریا پبدنی) بی بی( حسین طالبی مقدم)، آبی به رنگ کربلا (جواد شکاری).

پردیس ملت- سالن دو – مسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس دوم – ساعت ۱۷ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تادوردست » به کارگردانی حسین قاسمی جامی

سانس سوم – ساعت ۱۹ – مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «۳۰۰شب» به کارگردانی می مصری از کشور لبنان

سانس چهارم – ساعت ۲۱ – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی

پردیس ملت – سالن چهار – مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اول – ساعت ۱۵: «بدون مرز»به کارگردانی مجید عزیزی و «روزهای خرداد » به کارگردانی سید محمد مهدی دزفولی

سانس دوم – ساعت ۱۷: «قرار» به کارگردانی صغری مرادی، « ردپای فرشته» به کارگردانی ناصر نادری ، « ققنوس» به کارگردانی جمشید بیات ترک

سانس سوم – ساعت ۱۹: «نسل مسعود» به کارگردانی سید مهدی میرحاجی ،«مثلث مرگ» به کارگردانی مرتضی شعبانی ،«برادران» به کارگردانی مهدی نقویان

سانس چهارم – ساعت ۲۱: «فریاد خاموش »به کارگردانی حمید عبدالله زاده  و «مردان سیاست»به کارگردانی محمد عبدی زاده

پردیس ملت – سالن پنج – مسابقه کوتاه، مستند و مستند بین‌الملل:

سانس اول – ساعت ۱۶:۳۰ – مستند خارجی :«جمعه سیاه »به کارگردانی یوسف نتیل از کشورفلسطین و «قهوه برای تمام ملت ها » به کارگردانی وفا جمیل از فلسطین، «صمود-پایداری »به کارگردانی امت شیرین، برایان گرند دافی از کشورایرلند

سانس دوم – ساعت ۱۸:۳۰ – مستند خارجی:«دایاب »به کارگردانی مازن شربیانی از کردستان عراق و «فلسبین حماسی: ظهمور اسکیت بازی در کرانه غربی» به کارگردانی تئو کریش و فلیپ جو از انگلستان، «وهابیت: مکتب ابن تیمیه ریشه تروریسم» به کارگردانی مصطفی مسعود از کشور انگلستان.

سانس سوم – ساعت ۲۰:۳۰ – مستند خارجی:«به ایران نروید »به کارگردانی بنجامین مارتینی از فرانسه و «کویر خالی» به کارگردانی سیلویا بورینی و لیندا پاگانلی از ایتالیا، «لالایی دن بائو » به کارگردانی یاکوب آنهو و کلمنت اسلیتر و کیم انگوئن از کشور استرالیا.

لازم به ذکر است، پنجمین  کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «حجت الاسلام علی کریمیان » عکاس دبیرکل اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی با موضوع «استراتژیک» برگزار می‌شود. این کارگاه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۰۰ با عنوان درس «موضوعات استراتژیک در تولیدات تصویری» روز پنج شنبه ۸ مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس جمعه ۹ مهرماه به کارخود پایان خواهد داد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>