سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۴:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

معرفی اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی «جام جم»

Jaame Jam

دکتر میرباقری در حکمی اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی «جام جم» را منصوب کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سیما، معاون رئیس سازمان در امور سیما در حکمی آقایان علیرضا برازش، محمدرضا جعفری جلوه، علی اصغر پور محمدی، رضا پورحسین، مجید زین العابدین، حسین ساری، حسین کرمی، محمد مهدی یادگاری، محمد سرشار و سلیم غفوری را به عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی «جام جم» معرفی کرد و دکتر عبدالکریم خیامی را به عنوان دبیر این جشنواره منصوب کرد.

ارزیابی آثار تولید شده در رسانه ملی، ایجاد بستری برای رقابت و تقویت ابتکار و خلاقیت دست اندرکاران تولید، از جمله موضوعاتی است که معاون سیما خواستار توجه به آن شد.

وی همچنین ارتقاء تولیدات سیما را از اهداف جشنواره «جام جم» خواند و فراهم کردن زمینه های مناسب برای شناسایی توانمندی ها و کشف استعدادهای جوان را از دلایل برگزاری آن دانست.

ایجاد فرصت های مناسب در تبادل افکار و انتقال تجارب برنامه سازان از دیگر موضوعاتی بود که دکتر میرباقری بر آن تاکید کرد.

وی از اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره تلویزیونی «جام جم» خواست تا علاوه بر سیاست گذاری، راهبری و برنامه ریزی جشنواره بر حسن اجرای فرایند برگزاری آن نیز نظارت کافی داشته باشند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>