سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

نمایش «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه …» در جشنواره کلرادو آمریکا

ashya-shiar

دو فیلم بلند «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند» از ساخته های نرگس آبیار در جشنواره فیلم «زنان کلرادو» در آمریکا حضور دارند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «شیار ۱۴۳»، دو فیلم بلند «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه …» به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره فیلم «زنان کلرادو» حضور دارند.

این جشنواره از تاریخ ۲۲ مهر در ایالت فلوریدای آمریکا آغاز شده و تا امروز ۲۴ مهرماه نیز ادامه دارد و فیلم «اشیا از آنچه در آیینه…» در روزهای گذشته نمایش داده شد و فیلم «شیار ۱۴۳» امروز در جشنواره فیلم «زنان کلرادو» روی پرده می رود.

نحوه حضور آثار سینمایی در این جشنواره به صورت مرحله ای بوده است. به این ترتیب که فیلم ها در مرحله نخست دیده و پس از کسب امتیاز لازم توسط هیات داوری به مرحله دیگر می روند که در نهایت دو فیلم بلند «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه…» در لیست نهایی آثار منتخب قرار گرفتند.

غیر از دو فیلم «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه…» آثار دیگری از سینمای ایران در این جشنواره حضور دارند. فیلم های انیمیشن «تک» به کارگردانی امینه فروغی، «کودکان دشت» از ساخته های سعادت رحیم زاده که هر دو از تولیدات مرکز صبا هستند و همچنین فیلم «فصل فراموشی فریبا» به کارگردانی عباس رافعی در جشنواره فیلم «زنان کلرادو» در ایالت فلوریدای آمریکا حضور دارند.

علیرضا شاهرخی پخش بین الملل دو فیلم بلند «شیار ۱۴۳» و «اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند» را به عهده دارد.