سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

سینما «فردوس» موزه سینما در آستانه جشنواره فیلم فجر تجهیز شد

cinema-ferdos

سالن سینما «فردوس» موزه سینما همزمان با فرا رسیدن سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر تجهیز شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موزه سینما، مجموع صندلی و کف پوش سالن سینما «فردوس» در موزه سینما همزمان با فرا رسیدن سی و پنجمین بهار سینمای ایران تعویض و از جهت امکانات رفاهی برای حضور مخاطب علاقمند به سینمای ایران تجهیز شد.

سالن سینما «فردوس» با ظرفیت ۱۰۹ صندلی با همکاری موزه سینما و موسسه سینما شهر تعویض و تجهیز شده و در اختیار مخاطبان سینمای ایران قرار گرفته است.
این سالن سینمایی پیش از این در سال ۱۳۹۰ در دوران مدیریت محمدحسن پزشک به روز شده بود و حال پس از گذشت ۵ سال بار دیگر در بهمن سال جاری و در زمان مدیریت محمد حیدری تجهیز شده است.

سالن سینما «فردوس» در سال ۱۳۸۱ و پس از افتتاح موزه سینمای ایران در محله باغ فردوس، به عنوان بخشی از روند بازدید مورد بازدید مخاطب سینمای ایران قرار می گرفته و گزیده ای از فیلم های اولیه سینمای ایران برای بازدید کنندگان پخش می شد.

این سالن مرداد سال ۱۳۸۳ و در زمان مدیریت جمال امید به عنوان یک سالن سینما مورد بهره برداری قرار گرفت و فیلم «میهمان مامان» ساخته داریوش مهرجویی نخستین اثر سینمایی بود که در این سالن روی پرده رفت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>