سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۵:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
با همکاری انستیو ملی سینمای آرژانتین ؛

آثار جشنواره مردمی فیلم عمار در آرژانتین اکران می‌شود/ اکران «قلاده های طلا» و «یتیم خانه ایران»

iran-argantina

هفته فیلم سینمای مستقل ایران در آرژانتین از تاریخ ۵ تا ۷ اسفندماه در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره عمار ، هفته فیلم سینمای مستقل ایران در آرژانتین از تاریخ ۵ تا ۷ اسفندماه (۲۳ تا ۲۵ فوریه) به همت دبیرخانه بین الملل جشنواره مردمی فیلم و با همکاری انستیو ملی سینمای آرژانتین (INCAA) در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین برگزار می شود.

فیلم های بلند «قلاده های طلا» و «یتیم خانه ایران» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» و فیلم «تنهای تنهای تنها» به کارگردانی «احسان عبدی پور» از جمله فیلم هایی است که در هفته فیلم سینمای مستقل ایران در آرژانتین و در سالن های سینمایی «گامونت» و «تیپوگرافیکو» آرژانتین اکران خواهد شد.

iran-argantina-poster

فیلم های کوتاه «علمک»، «چراغ های روشن»، «سلیمان و مورچه» و «بازار محبت» و مستند «ایران عالی است» از فیلم های برگزیده جشنواره عمار از دیگر فیلم هایی است که طول این سه روز به نمایش در خواهد آمد و توسط کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

خبر برگزاری این هفته فیلم در مهمترین رسانه های آرژانتینی از جمله روزنامه لاناسیون، پایگاه «ال تیپوگرافیکو»، «ویسیون دلسینه»، «اولترا سینه» و … منتشر شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>