سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۱۰:۳۹ ق.ظ چاپ مطلب
«هشت بهشت» گزینه شبکه سوم برای ماه رمضان/

عالم‌زاده: «هشت بهشت» در وانفسای تلویزیون دیده خواهد شد

hasht-behesht

کارگردان مجموعه «هشت بهشت» تاکید کرد اگر مجموعه زمان مناسب پخش شود، دیده خواهد شد.

کارگردان مجموعه «هشت بهشت» تاکید کرد اگر مجموعه زمان مناسب پخش شود، دیده خواهد شد.

سعید عالم‌زاده کارگردان سینما و تلویزیون به سوره سینما گفت: سریال طنز «هشت بهشت» را آماده پخش دارم. این سریال در ابتدا به درخواست شبکه استانی اصفهان ساخته شد و قرار است بعد از پخش از شبکه اصفهان و شبکه «شما» برای ماه رمضان از شبکه سه هم پخش شود.

این کارگردان اضافه کرد: این سریال داستان‌های متنوعی با تم طنز دارد. ایام ماه رمضان ایام مبارکی است و سایست‌های تلویزیون در این ماه بیشتر بر مجموعه‌های طنز تأکید دارد. در ترکیب بازیگران که اکثرا اصفهانی هستند جذب مخاطب را در نظر گرفتیم اما فعلا نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که مخاطب تا چه میزان از این مجموعه استقبال خواهد کرد.

وی افزود: اگر «هشت بهشت» در زمان مناسب پخش شود در این وانفسای سینما و تلویزیون دیده خواهد شد.

در سریال “هشت بهشت” که با هدف ایجاد وحدت بین اقوام ایرانی ساخته ساخته شده هوشنگ حریرچیان، حسن اکلیلی، افشین سنگ چاپ، فاطمه واحدی، فرج الله گل سفیدی، ساناز زرین مهر، ابراهیم کلانی و مینا پورنیا و حدود ۴۰ بازیگر دیگر که بسیاری از آنان از بازیگران قومیت‌های مختلف هستند به ایفای نقش پرداخته‌اند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>