سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۳۹۶ در ۵:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

مصائب بحران سوریه در جشنواره جهانی فیلم فجر

Zeytoon-Zakhmi

برنامه ویژه‌ای در نخستین روز سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر برای رونمایی از فیلم هایی که به مصائب جنگ سوریه در جشنواره حضور دارند تدارک دیده شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، در نخستین روز این دوره از جشنواره (جمعه اول اردیبهشت ماه) ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن ۳ پردیس سینمایی چارسو طی مراسمی از فیلم مستند «بابایی» به کارگردانی مظفر حسین خانی هزاوه رونمایی می شود.

همچنین یک اپیزود از فیلم بلند «آگوست» به کارگردانی مشترک احمد زائری، محمد اسفندیاری و ماریا مواتی که درباره جنگ سوریه و مصائب و مشکلات مربوط به آن است نیز نمایش داده خواهد شد. در این نمایش رونا شمیس بازیگر زن مطرح سینمای عرب و سوریه که در فیلم ایفای نقش کرده نیز حضور خواهد داشت.

این دو فیلم به همراه هشت فیلم دیگر در بخش «زیتون‌های‌ زخمی» جشنواره جهانی به نمایش درخواهند آمد.

آدرس سایت رسمی جشنواره جهانی Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Film@Fajriff.com است.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>