سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۳:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

علی قربانی دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای شد

23

علی قربانی، معاون اجرایی سازمان سینمایی حوزه هنری، طی حکمی رسمی به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه ای منصوب شد.

به گزارش سوره سینما، فاضل نظری، معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری، در حکمی رسمی علی قربانی را در سمتی جدید به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای معرفی کرد.

متن نامه فاضل نظری به شرح زیر است:

جناب آقای علی قربانی

نظر به شایستگی و تجربه‌های ارزشمند شما به موجب این حکم به عنوان «دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای» منصوب می‌شوید.

این جشنواره که هرسال با شعار سینمای اخلاق برگزار می‌شود، مجالی برای روایتگری صادقانه، دقیق و خلاقانه‌ سینماگران و به ویژه جوانان این عرصه است. جشنواره‌ای که علی‌رغم تکیه و تاکید بر فرم و محدودیت‌های قالب ۱۰۰ ثانیه‌ای، در هر دوره توانسته در حوزه «بیان و ترویج موضوعات اخلاقی با زبان تصویر»، «ایجاد و تبیین گونه‌ بدیع فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای در عرصه ملی و بین‌المللی»، «کشف استعدادهای تازه»، و در نهایت «کمک به رشد و تعالی آن‌ها» موفقیت‌های ارزشمندی داشته باشد.

ان‌شاءالله ضمن توجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال) و بهره‌مندی از ظرفیت مشارکت و همکاری دستگاه‌ها یا نهادهای مرتبط و همسو از رهگذر تلاش و همت جناب‌عالی که دبیری دوره قبل را نیز برعهده داشته‌اید، در مسیر اهداف جشنواره یعنی شناسایی استعدادهای جوان هنری و آفرینش آثار صد ثانیه‌ای در حوزه سینمای اخلاق قدم‌های موثری برداشته شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>