سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

بزرگداشت استاد مجید انتظامی در حوزه هنری برگزار می‌شود/ رسالت بوذری مجری مراسم

entezami

مراسم بزرگداشت استاد مجید انتظامی با حضور هنرمندان، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه سه شنبه ۲۴ مرداد در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما ، مراسم بزرگداشت استاد مجید انتظامی با حضور هنرمندان، سینماگران، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه سه شنبه ۲۴ مرداد در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود و رسالت بوذری مجری این مراسم خواهد بود.

روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری با اعلام این خبر افزود: در این مراسم از فیلم مستند «ابوایست» با نگاهی به زندگی و آثار این هنرمند که توسط «مرکز مستند سوره» حوزه هنری تولید شده برای نخستین بار رونمایی می شود.

oboist

بر پایه این خبر، این مراسم به منظور پاسداشت کارنامه درخشان و غنی استاد انتظامی و حضور و جایگاه تاثیرگذار ایشان در عرصه موسیقی سینما بویژه، سینمای انقلاب و دفاع مقدس طراحی شده است.

شایان ذکر است مجید انتظامی یکی از تاثیرگذارترین آهنگسازان حال حاضر کشور است که نزدیک به ۱۰۰ موسیقی فیلم و حدود ۱۰ موسیقی صحنه‌ای نوشته است، موسیقی فیلم‌های «آژانس شیشه‌ای»، «روز واقعه»، «از کرخه تا راین»، «ترن»، «دوئل»، «سردار جنگل»، «عقاب‌ها»، «مریم مقدس»، «کانی مانگا»، «بوی پیراهن یوسف» و ده‌ها فیلم سینمایی دیگر، یا موسیقی سریال‌هایی مانند «تنهاترین سردار»، «مردان آنجلس»، «شیخ بهایی» و «کلاه پهلوی» از جمله آثار اوست.

مراسم بزرگداشت انتظامی عصر روز سه شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۸ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

entezami-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>