سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

مسئول بازی‌سازی نیروی هوایی ارتش مهمان «همبازی» می‌شود

hambazi-jandaghi

نهمین قسمت برنامه تلویزیونی «همبازی»، با حضور حمید جندقی، مسئول مرکز بازی‌سازی نیروی هوایی ارتش از شبکه پنج پخش می‌شود.

به گزارش سوره سینما، نهمین قسمت برنامه تلویزیونی «همبازی»، با حضور حمید جندقی، از فعالان عرصه بازی‌های‌ رایانه‌ای و مسئول مرکز بازی‌سازی نیروی هوایی ارتش امروز ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه پنج پخش می‌شود.

بنابراین گزارش، بررسی و معرفی بازی‌های رایانه‌ای، بازی آپارتمانی، اسباب‌بازی و مهدکودک، دیگر آیتم‌های این برنامه تلویزیونی است که به روی آنتن می‌رود.

برنامه تلویزیونی «همبازی» با شعار «اولین برنامه تلویزیونی درباره ویژگی‌های خوب بازی» به روی آنتن رفته و هر هفته روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و تکرار آن هم روز بعد ساعت ۱۱ است.

محمدحسین بزرگی، تهیه کننده، مجید رستگار، کارگردان هنری، حسین گلزار و علیرضا بیات هم سردبیری این برنامه را با اجرای مسعود غزنچای برعهده دارند، «همبازی» در مدرسه سینمایی عمار تهیه شده است. گزیده‌ها و خلاصه این برنامه در کانال تلگرامی «هم‌بازی» به نشانیt.me/hambazi_tv منتشر می‌شوند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>