سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۵:۴۱ ب.ظ چاپ مطلب

برنامه نمایش دومین روز جشنواره فیلم سلامت اعلام شد

salamat-rooz2

برنامه نمایش دومین روز از برگزاری دومین جشنواره فیلم سلامت در پردیس چارسو اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم سلامت؛ در دومین روز جشنواره ملی فیلم سلامت فیلم های سینمایی «یک شهروند کاملا معمولی» به کارگردانی مجید برزگر، «بیوگرافی» ساخته فاطمه ثقفی، «باران می بارید» به کارگردانی علی صفی خانی، «آپاندیس» به کارگردانی حسین نمازی و «ماحی» به کارگردانی داوود خیام به ترتیب از ساعت ۱۴، ۱۶،۱۸، ۲۰ و ۲۲ در سالن شماره یک پردیس سینمایی چارسو به نمایش در می آید.

در سالن ۲ این پردیس سینمایی نیز مستندهای «سرنوشت بایگانی» ساخته الهام آقالری و «دایره» به کارگردانی فرزاد خوشدست در سانس ۱۴ الی ۱۶ اکران می شود. «پنجاه سالگی» ساخته صبا ندایی و «خطوط ناپیدا» به کارگردانی مهدی رخشانی در سئانس ۱۶ الی ۱۸، «جای خالی من» به کارگردانی مرتضی کاظمی نیا و «تنگراه» به کارگردانی مهوش شیخ الاسلامی در سانس ۱۸ الی ۲۰، «دور از سرزمینم» ساخته پناه‌برخدا رضایی، «بومرنگ» اثر پدرام ابویی و «سمفونی مرگ» ساخته محمد کارت در سئانس ۲۰ ای ۲۲ و «ملیکا» اثر رضا مجلسی و «کوه آهن» به کارگردانی مصطفی دالایی نیز از ساعت ۲۲ الی ۲۳.۳۰ برای علاقه مندان حوزه سلامت و سینما در سالن دو نمایش داده می شود.

در دومین روز جشنواره ملی فیلم سلامت کارگاه تجربه های شخصی با موضوع چگونگی ساخت مستند دنبال می شود. مدرس این کارگاه رخشان بنی اعتماد نویسنده و کارگردان با تجربه سینماست که با نگاه ویژه به مستند «آی آدم ها» مباحث تخصصی مورد نظر را از ساعت ۱۵ الی ۱۷ مطرح می کند.

در ادامه این روز از ساعت ۱۷ مجید برزگر با نگاه ویژه به فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» در پنل تخصصی آلزایمر و تنهایی در سالمندی حضور دارد.

فیلم‌های «غفلت صورتی»، «تردمیل»، «بلندگو»، «مرتضی علی»، «سقوط» و «خاک مرده» نیز عنوان آثار دانشجویی است که از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در سالن شماره ۳ پردیس سینمایی چهارسو روز پنجشنبه دوم شهریورماه به نمایش درمی آید.

دومین جشنواره ملی فیلم سلامت تا پنجم شهریور ماه با دبیری ابراهیم داروغه زاده و با نمایش برترین آثار مستند و داستانی بلند و کوتاه در حوزه سلامت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>