سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

«جشن بزرگ آپارات» با گرامیداشت یاد علی معلم برگزار می‌شود

jashn-aparat

با پایان یافتن داوری آثار توسط هیأت داوران متشکل از کمال تبریزی، سروش صحت و مزدک میرزایی، «جشن بزرگ آپارات» ۲۴ شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما، اولین دوره از «جشن بزرگ آپارات» با هدف شناسایی و تقدیر از برنامه‌سازان برتر ویدیویی در فضای مجازی، جمعه ۲۴ شهریور برگزار می‌شود. این جشن، بزرگ‌ترین رویداد رقابتی تولیدات ویدیویی فضای مجازی خواهد بود که تاکنون در کشور برگزار شده است.

در این رویداد، برنامه‌های ویدیویی تولیدشده بر بستر آپارات در ۶ بخش ورزشی، علم و تکنولوژی، سرگرمی و گیم، اجتماعی-تاریخی، هنری و انیمیشن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. بیش از ۱۲۰ برنامه به‌صورت اختصاصی از بستر آپارات، پربازدیدترین وب‌سایت ایرانی منتشر می‌گردند که تعداد ۹۷ برنامه از آنها در بخش رقابتی «جشن بزرگ آپارات» شرکت دارند. کار بررسی این آثار توسط هیأت داورانی متشکل از کمال تبریزی، سروش صحت و مزدک میرزایی به پایان رسیده است.

تقدیر از برنامه‌های منتخب مردمی، بخش دیگر این رویداد است که رأی‌گیری آن پیش‌تر از طریق نرم‌افزار تاپ و با مشارکت مردم برگزار گردید. به این ترتیب، در این رویداد در هر یک از رشته‌ها یک برنامه به‌عنوان منتخب مردمی اعلام خواهد شد.

همچنین، در این جشن به‌پاس سال‌ها فعالیت ارزنده و تأثیرگذار مرحوم علی معلم در سینمای ایران، مراسم گرامیداشتی با حضور خانواده محترم ایشان برگزار خواهد شد. علی معلم، تهیه‌کننده، کارگردان و مجری بنام ایرانی، اواخر اسفند سال گذشته، زمانی که در تدارک ساخت برنامه سینمایی کلوزآپ برای پخش از آپارات بود، دار فانی را وداع گفت.

«جشن بزرگ آپارات» به همت شرکت صباایده و با مشارکت اپلیکیشن تاپ برگزار می‌شود و مجری‌گری مراسم را امیرحسین مدرس برعهده خواهد داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>